Boogeyman..

Kivan piristyksen toi mukanaan, vaikka se matojen syöminen äklöttää. Tai vielä pahemmin se clippi, missä Boogeyman syö kasvaimen Jillian Hall:n poskesta. Äijähän myös nykii kävellessään samalla tavalla kuin itse pahana krapula-aamuna..
3383
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

minkä takii se nykii sillee ihan ku se ois kännissä

Äänestä
  • Eikös se nykiminen ole ainaki telkussa käännetty luikerteluks, eli johtuu varmaan niistä madoista.. kyllä minuuki vähän luikerteluttais jos pitäis kourakaupalla vetää kastematoja naamaan.. yäks..

    Äänestä

  • ....... kirjoitti:

    Eikös se nykiminen ole ainaki telkussa käännetty luikerteluks, eli johtuu varmaan niistä madoista.. kyllä minuuki vähän luikerteluttais jos pitäis kourakaupalla vetää kastematoja naamaan.. yäks..

    syön matoja.
    kannattaa kääriä niitä folioon ja laittaa grillil ja sit syödä.
    nam nam!
    oikeesti mä syön kastematoja!!!!!!! :D

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


WWE-Fan # X kirjoitti:

Kivan piristyksen toi mukanaan, vaikka se matojen syöminen äklöttää. Tai vielä pahemmin se clippi, missä Boogeyman syö kasvaimen Jillian Hall:n poskesta. Äijähän myös nykii kävellessään samalla tavalla kuin itse pahana krapula-aamuna..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu