Harry ja Hagrid olivat pämpänneet koko illan.Keskikaljaa kului koreittain ja Hagrid veti vielä tiukkaa viinaa.Harrylta meni kontrolli.Hän otti pilinsä housuistaan ja kusi hagridin päälle.hagrid nauraa röhötti ja kusi puolestaan harryn päälle.Kusi valui harryn rilleistä ja suuhunkin sitä taisi loiskua.
Harrya alkoi panettaa.Hän halusi hermionea ja laittoi tälle tekstarin,että pimpettiä pitäis saada.Hermione vastasi välittömästi,ettei anna tuollaiselle känniselle porsaalle ikinä.harry vastasi ilkeästi ja sanoi hermionea vitun lehmäksi.
Hagridia panetti myös ja hän alkoi vetää käteen.Harrykin aloitti vispauksen.Mutta eihän nalli pala kännissä.Harry sammui ja nukahti lattialle.Hagrid oli vähän virkeämpi ja hän vetäisi harrya kannikkaan.Lopulta hän pyyhki vehkeensä harryn naamaan.
Tuli aamu.Harry heräsi kauheaan kohmeloon.Persettä pakotti ja jotain ihme kiisseliä oli naamassa.Olipas reissu,ajatteli Harry ja oksensi.Hagrid kuorsasi vieressä tyytyväisenä.
Harryn kohmelo
6
787
Vastaukset
- tlank
Ihan mahtava.
- Sadekasvo
Tässä ei muuta olekaan kuin kirjoitusvirheitä.
- griffindor
Kirjoitatko malliksi vähän oikeaoppista tekstiä?
- Sadekasvo
griffindor kirjoitti:
Kirjoitatko malliksi vähän oikeaoppista tekstiä?
en ainakaan tuota *****tekstiä mutta voisin sanoa että pisteen jälkeen tulee AINA väli ja muutenkin tuo oli niin surkeaa tekstiä että..
- griffindor
Sadekasvo kirjoitti:
en ainakaan tuota *****tekstiä mutta voisin sanoa että pisteen jälkeen tulee AINA väli ja muutenkin tuo oli niin surkeaa tekstiä että..
..kirjoitan novellin sinusta ja Potterista.hä-hää..
- nanako
Sadekasvo kirjoitti:
en ainakaan tuota *****tekstiä mutta voisin sanoa että pisteen jälkeen tulee AINA väli ja muutenkin tuo oli niin surkeaa tekstiä että..
Tuo teksti on täynnä pelkkää kirjoitusvirhettä. v.v
Juonta ei erityisemmin edes olekkaan, ehkä vain se, että Harry on Hagridin luona vetämässä kännejä..
Jos tuon kuului olla naurettava, niin ehkä se sitten onkin sellainen. Mutta ei ainakaan mun mielestä.
-nanako
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lataus pakkaskelissä
En olisi koskaan ostanut sähköautoa jos olisin tajunnut että ne eivät lataa pakkasissa suurteholatauksella vaan istut tu1776764Kun väestö ikääntyy ja veronmaksajat vähenee, mitä sitten vasemmistolaiset?
Maahanmuutto ei vaan ole ratkaisu väestön ikääntymiseen. Maahanmuutto lykkää ja hidastaa väestön ikääntymistä ja työv1153204Miksei Trump ole kiinnostunut Suomen valloittamisesta?
Täällähän on enemmän turvetta kuin Norjalla öljyä. Eikö Ttump ole turvenuija?1041895- 191689
Aktivistinainen pysäytti ICE-agentin luodin päällään USA:ssa!
Video ampumistilanteesta: https://edition.cnn.com/2026/01/07/us/video/ice-shooting-minneapolis-digvid "Media: ICE:n am641676Oikeistopuolueiden kannatus vain 37,8 %, vasemmiston 43,0 %
Keskustaan jää 17,4 prosenttia ja loput ovat sitten mitä ovat. Mutta selvästikin Suomen kansa on vasemmalle kallellaan.11569"Mitä sä nainen tuot sitten pöytään" ?
Jos mies provaidaa ja suojelee... Pitääkö miesten kysyä tuollaisia?381556Ekologinen kommunismi tulee voittamaan fossiilikapitalismin
Kiina on mahtitekijä uusiutuvien energialähteiden kehityksessä, ja Trump osoitus viimeisestä öljyn perään itkemisestä, m151363Kyllä mä suren
Sitä että mikään ei ole kuten ennen. Ei niitä hetkiä ja katseita. Toisaalta keho lepää eikä enää tarvitse sitä tuskaa ko111320- 651265