Harryn kohmelo

griffindor

Harry ja Hagrid olivat pämpänneet koko illan.Keskikaljaa kului koreittain ja Hagrid veti vielä tiukkaa viinaa.Harrylta meni kontrolli.Hän otti pilinsä housuistaan ja kusi hagridin päälle.hagrid nauraa röhötti ja kusi puolestaan harryn päälle.Kusi valui harryn rilleistä ja suuhunkin sitä taisi loiskua.

Harrya alkoi panettaa.Hän halusi hermionea ja laittoi tälle tekstarin,että pimpettiä pitäis saada.Hermione vastasi välittömästi,ettei anna tuollaiselle känniselle porsaalle ikinä.harry vastasi ilkeästi ja sanoi hermionea vitun lehmäksi.

Hagridia panetti myös ja hän alkoi vetää käteen.Harrykin aloitti vispauksen.Mutta eihän nalli pala kännissä.Harry sammui ja nukahti lattialle.Hagrid oli vähän virkeämpi ja hän vetäisi harrya kannikkaan.Lopulta hän pyyhki vehkeensä harryn naamaan.

Tuli aamu.Harry heräsi kauheaan kohmeloon.Persettä pakotti ja jotain ihme kiisseliä oli naamassa.Olipas reissu,ajatteli Harry ja oksensi.Hagrid kuorsasi vieressä tyytyväisenä.

6

778

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • tlank

      Ihan mahtava.

    • Sadekasvo

      Tässä ei muuta olekaan kuin kirjoitusvirheitä.

      • griffindor

        Kirjoitatko malliksi vähän oikeaoppista tekstiä?


      • Sadekasvo
        griffindor kirjoitti:

        Kirjoitatko malliksi vähän oikeaoppista tekstiä?

        en ainakaan tuota *****tekstiä mutta voisin sanoa että pisteen jälkeen tulee AINA väli ja muutenkin tuo oli niin surkeaa tekstiä että..


      • griffindor
        Sadekasvo kirjoitti:

        en ainakaan tuota *****tekstiä mutta voisin sanoa että pisteen jälkeen tulee AINA väli ja muutenkin tuo oli niin surkeaa tekstiä että..

        ..kirjoitan novellin sinusta ja Potterista.hä-hää..


      • nanako
        Sadekasvo kirjoitti:

        en ainakaan tuota *****tekstiä mutta voisin sanoa että pisteen jälkeen tulee AINA väli ja muutenkin tuo oli niin surkeaa tekstiä että..

        Tuo teksti on täynnä pelkkää kirjoitusvirhettä. v.v

        Juonta ei erityisemmin edes olekkaan, ehkä vain se, että Harry on Hagridin luona vetämässä kännejä..

        Jos tuon kuului olla naurettava, niin ehkä se sitten onkin sellainen. Mutta ei ainakaan mun mielestä.

        -nanako


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Vassarina hymyilyttää vaurastuminen persujen kustannuksella

      Olen sijottanut määrätietoisesti osan Kelan tuista pörssiosakkeisiin, ja salkku on paisunut jo toiselle sadalle tuhanne
      Maailman menoa
      20
      2327
    2. Riikka runnoo: Elisalta potkut 400:lle

      Erinomaisen hallitusohjelman tavoite 100 000 työllistä lisää yksityisellä sektorilla on kohta saavutettu. Toivotaan toiv
      Maailman menoa
      45
      2184
    3. Pääseekö kuka tahansa hoitaja katselemaan kenen tahansa ihmisen terveystietoja?

      "Meeri selaili puhelinta uteliaisuuttaan ja katuu nyt – Moni hoitaja on tehnyt saman rikoksen Tuttujen ihmisten asiat k
      Maailman menoa
      65
      1728
    4. Niinistö neliraajajarrutteli Natoon liittymistä vielä sodan alettua

      Myöntää nyt itsekin, mikä jo aikaisemmin tiedettiin. Marin vei Suomen ja Ruotsin Natoon. "”Myönnän auliisti jarruttelle
      Maailman menoa
      194
      1677
    5. Kokoomus on Suomen kommunistisin puolue

      "Hallituksessa on erimielisyyttä siitä, kuinka suuri osa veronkiristyksestä hyvitetään datakeskuksille uudella erillisel
      Maailman menoa
      82
      1632
    6. Jalankulkija kuoli. Poliisi etsii mustaa BMW Coupe -autoa, jossa on punertavat vanteet.

      Jalankulkija kuoli jäätyään auton alle Joensuussa – kuljettaja pakeni, poliisi pyytää havaintoja https://www.mtvuutiset.
      Joensuu
      59
      1631
    7. Nainen rakas

      Mulle on alkanut tulla sellainen olo että meistä tulee ehkä pariskunta vielä 😌
      Ikävä
      113
      1490
    8. Pyyntö Teelle

      Voisitko nyt vaan ystävällisesti laittaa viestin?
      Ikävä
      93
      1203
    9. Martina haluaa tasoisensa miehen

      Seiskassa juttu minkälaisen miehen Martina haluaa. Kumppanin pitää tuoda hänen herkkyytensä ja vahvuutensa esiin sekä ol
      Kotimaiset julkkisjuorut
      240
      1047
    10. Voi ei! Katja Ståhl joutui sairaalaan - Syynä tämä vitsaus - Koskettava päivitys sairaalasängystä

      Pikaista paranemista, Katja! Katja Ståhl on kertonut somessa joutuneensa sisään sairaalaan. Lue lisää: https://www.suom
      Suomalaiset julkkikset
      21
      925
    Aihe