hitto

Sinua en voi omistaa, joten poistuisitko päästäni. Kusipää. Tappaisin sinut jos se ei ois rikos.
3794
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kuule, minäpä poistun! immediately.

Äänestä

Ilmeisesti huono päivä. Omistuksesta puhuminen on aika sairasta.

Äänestä

miks haluut tappaa ihmisen jota rakastat? rakkaus ei ole omistamista. et siis rakasta tätä miestä. ja koska et rakasta olet vapaa. vapaa jatkamaan elämääsi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


--- kirjoitti:

Sinua en voi omistaa, joten poistuisitko päästäni. Kusipää. Tappaisin sinut jos se ei ois rikos.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu