Kiintolevy PS2 koneeseen

Eli minulla on vanhempaa mallia oleva PS2 konsoli, jossa takana sellainen tyhjä tila kiintolevylle?
Miten sellaisen voi asentaa ja käykö ihan normaali kiinto? Kaapissa kun olisi vanhan koneen 10G kiinto? Kuinkas pelit saa sinne sitten talteen?
3615
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

noin pieni kovo sopia. Vähintään 80G.

Äänestä

paljon

Äänestä

Kommentoi aloitusta


rasev kirjoitti:

Eli minulla on vanhempaa mallia oleva PS2 konsoli, jossa takana sellainen tyhjä tila kiintolevylle?
Miten sellaisen voi asentaa ja käykö ihan normaali kiinto? Kaapissa kun olisi vanhan koneen 10G kiinto? Kuinkas pelit saa sinne sitten talteen?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu