Joopa se joo,,,,
yhdyn moneen tällä sivulla esitettyyn mielipiteeseen muunmuassa Costista se ei oo niitä kivoimpia tyyppejä mutta kyllä kait sekin on joskus hyvällä tuulella, no on se. =) oon ite kokenut senkin.
Tunnen osan pojista henk.koht ja täytyy sanoo että kyllä se Pauli voiton vie ihan noin sekä siviilissä että lavalla.
Voipi olla myös niinkin että se Costi hieman pompottaa mutta ehkä se on sit tarpeen aina välillä kai me jokainen joskus tien-näyttäjää tarvitaan.
Mitä Paten juomiseen tulee eiköös se oo normaali suomalainen äijä duunari joka "perjantai-pullonsa" ansaitsee ainakin omasta mielestään. Moni keikka ois kyllä menny paremmin kun ois jääny ne korkit kiinni mutta noh..elämä on..
Costi ja Petsku on ihan varmasti monen naikkosen mieleen sekä ulkoisesti että muutenkin sou? Kyllähän joku voi kuunnella musaa senkin takia että siin on hyvänäköisiä soittaja poikia. Ite kyllä tykkään enemmän tämmösestä äijä meininkistä mitä oon jääny vähän kaipaamaan täytyy myöntää. Uusin häkää levy oli veto alta lipan kuten Paulin soolokin mutta noh, mun mielestä levyt on muutenkin alkaneet huonontua sen jälkeen kun niit on tekemällä tehty.
Ennen kun pojat vaan panivat piuhat kiinni ja antoivat mennä sen kummemmin suunnittelematta olivat levytkin parempia mutta Pauli on edelleenkin rautaa ja laivat puuta heh =).
yhdyn moneen tekstiin....
ikurin mimmikkä minäkin
0
332
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1121431
Se helpottaisi oloa jos
Se toinen tietäisi että molemmat tykkäämme toisistamme. Se on asia mikä vaivaa ja ahdistaa minua vaikka tilanne olisikin881287Palsta kysely..
Mikä on mielestäsi hyvä ikäero parisuhteessa? Tulevassa/kuvitteellisessa tulevaisuuden suhteessa, voisitko harkita ”ott1341028- 68964
- 39887
- 71863
- 97857
- 75836
Haluaisin nainen vain välillä heilutella peittoa sinun kanssa
Mutta kuitenkin oltaisiin uskollisia toisillemme.53807Ihmeellistä millaisissa tilanteissa ajatukset kulkuun sinuun
Eilen seurasin kun ihmiset ajoivat kaupan parkkipaikalle ja menivät yhdessä kauppaan. Iski jotenkin ikävä. Mietin että39764