Mistä pitäisi lähteä vikaa etsimään kun sisävalo ja kello eivät toimi kuin silloin kun virrat on päällä ???
460 1.8i -95/96
sähkövika ???
1
499
Vastaukset
- ekaks
Niille on muistaakseni oma sulake siellä kuljettajan polven luona olevassa rasiassa.
Jos sulake on ehjä kannattaa käydä moottoritilasta kaikki näkyvät sähköliittimet läpi.
omasta autostani pimeni mm keskuslukituksen, radiomuistin sähköt (toimi kun auto käynnissä), enkä löytänyt vikaa mistään, niin täytyi tehdä rosvoliitäntä sulakerasiaan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 703129
- 612487
Hei........
Pelkkä sun näkeminen saa mut hymyilemään pitkin iltaa. Oot niin 🤩😘 Edellinen poistettiin.562126Mitä sanoa pituudeksi näillä mittaustuloksilla?
Jos jossain tarttee ilmoittaa pituus sentin tarkkuudella? Mitattu neljästi virallisesti ja mittaustulokset on olleet 1942035- 551952
- 421574
- 401540
Mä en jaksa suojella sua enää
Oot osa mun tarinaa ja ensirakkaus 🩷🌈 Olisiko niin kauheata, jos muutkin ystävämme tietäisivät? Se on jo niin vanha ”t141243EU:n uusin idea - jatkossa joudut tunnistautumaan kun katsot PORNOA!
"Pornon katsominen muuttuu täysin Euroopan komissio on kehittänyt sovelluksen, jolla internetin käyttäjä voi todistaa p1391158- 61073