Onko PK-Seutu pahin?

Ylihintaisten asuntojen kehto? Vai onko muuallakin suomessa vähintään 20% ilmaa pyyntihinnoissa.
4507
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ei kaikissa! Katso edellinen ketju.

Äänestä

maidossa ilmaa? Voisiko joku tarkistaa?

Äänestä
  • on hyvä saada ilmat pihalle!

    Äänestä

vai ei, ostojuna meni jo vuonna 1995! Ei enää kannata ostaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ylliii kirjoitti:

Ylihintaisten asuntojen kehto? Vai onko muuallakin suomessa vähintään 20% ilmaa pyyntihinnoissa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu