Mollaaminen ......

Eiköhän katsota jo eteenpäin eikä taakse. Kaikki on kärsinyt rangaistukset ja pöytä on nyt puhdas. Toki ne mielessä pyörivät mutta ei anneta niile liian suurta valtaa niin hyvä tulee.
Oli ilo katsoa Isometsän ,Kuitusen ja Variksen hiihtoa Lapinlahden SM-kisoissa.
Toivotaan vaan onnea ja menestystä hiihtäjille niin kotimaassa kuin ulkomaillakin.
2215
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

kyllä se mollaaminen on aika nolo juttu...
pitäs vaa kysyä miksi???
todellinen hiihtosielu ei sitä mielestäni harrasta...
noi huippuhiihtäjät on oma maailmansa kokonaan...
sillä ei ole mitään tekemistä tavallisen ihmisen kanssa...toki kantaa saa ottaa..mutta..mutta..vanhoje asioitten penkominen on yleensäkin iha turhaa..ei saa kuin pahan ja agressiivisen mielen..ollaan suomalaisen hiihon puolestapuhujia!!!tällee minä ajattelen..
saa olla erimieltä..

Äänestä

Millä helvetillä pystyt sanomaan että PÖYTÄ ON PUHDAS???? Ihanko itse keksit??

Kyllä se kuule on niin ettei pöytä ole puhdas, Olette maineen pilanneet lopullisesti hemohesseinenne!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hiihtomies 40 kirjoitti:

Eiköhän katsota jo eteenpäin eikä taakse. Kaikki on kärsinyt rangaistukset ja pöytä on nyt puhdas. Toki ne mielessä pyörivät mutta ei anneta niile liian suurta valtaa niin hyvä tulee.
Oli ilo katsoa Isometsän ,Kuitusen ja Variksen hiihtoa Lapinlahden SM-kisoissa.
Toivotaan vaan onnea ja menestystä hiihtäjille niin kotimaassa kuin ulkomaillakin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu