Tein kytkinrempan kadettiin...

ja hyvin onnistui... Kiitos kaikille ketkä
antoivat neuvoja tuossa muutama keskustelu aiemmin!!!!!
2236
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Säästit pitkän pennin kun teit itse kytkin rempan.
Olkaapa hyvä vain neuvoista.

Äänestä

Kaikki ooppelikuskit on köyhiä ...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


köyhä kirjoitti:

ja hyvin onnistui... Kiitos kaikille ketkä
antoivat neuvoja tuossa muutama keskustelu aiemmin!!!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu