Kysyisin seuraavaa: onko syytä olla nolona, kun kostuu jo pelkästä halailusta aivan totaalisesti? Voiko nainen olla liian märkä? Varsinkin uuden suhteen alussa tuntuu välillä, että pikkuhousuja olisi vaihdettava 5 min välein!!
liian märkä??
uikkari
113125
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Kostuminen kuuluu asiaan! Omasta mielestäni ei ole hienompaa, kuin todella kostunut nainen. Liian märkää naista ei ole - on vain epäherkkiä ihmisiä.
Nauti itsestäsi, suhteistasi ja seksuaalisuudesta täysin rinnoin äläkä mieti hulluja. Tämä maailma on todella moisen tarpeessa.
ei kai sille mitään itse voi,
jokainen on erilainen nainen.
jokainen mies on erilainen nainen
Täh??!!
Mulla on ihan sama asia! :)
ei nainen ainakaan mun mielestä koskaan voi liian märkänä olla,,,mua kiihottaa ihan valtavasti kun nainen litisee ja nesteet valuu,,,
Olisit onnellinen, tyttö kulta, kun Sulla on tuo kastumisen lahja. Mikään ei ole miehestä ihanampaa, kuin herkästi ja paljon kostuva nainen!
Sitä paitsi, odota vain, kyllä tulee sellainenkin aika, että omat liukkarit ei riitä ja pullosta pitää lisiä laittaa. Hyvä sekin, että niitä on keksitty ja monet niitä käyttävätkin.
Se on hellyttävän ja kiihottavan ihanaa kun tyttö on helposti märkä. Eiku hymyä huuleen suloinen märkäpimpsa
Mikään ei oo niin hienoo kuin oikein märkä nainen.
Itselläni on onni seurustella naisen kanssa jolla mehut valuu pitkin reisiä jo suudellessa.
Se on mahtava tunne kun huomaa konkreettisesti saaneensa toisen syttymään.
Mies kuin mies kiihottuu märästä pimpsatasi! Ei mitään syytä hävetä!!!
Kiitos kaikille rohkaisusta ja kannustuksesta! Ehkäpä siis jatkossa keskityn nauttimaan täysin siemauksin! ;) Kosteaa talvea kaikille!