mun pitäis valita nyt pistoksista nebido tai sustanol! olisi kiva kuulla muiden kokemuksia aineista, hyviä ja huonoja puolia. kiitos jo etukäteen!
nebido vai sustanol???
4
1999
Vastaukset
- testo
Ehdottomasti Nebido on parempi vaihtoehto koska Sustanonin käytössä testosteronipitoisuus nousee pistoksen jälkeen korkealle ja laskee sitten huomattavasti seuraavaan pistokseen mennessä. Tosin ite en käytä kumpaakaan vaan Testogeliä.
- testoman
Valintani on Nebido. Pistokset 10-12vk välein.
- ...
Omalla kohdalla ei kyllä nebido tehonnut tarpeeksi.
Ensimmäisiä käyttäjiä olin kun valmiste tuli suomessa käyttöön.
Geeliä käytin, toimi hyvin. sustanon oli kuitenkin lopullinen valintani, vaikka tuo mainittu tasojen vaihtelu ei ole kovinkaan miellyttävää.
Kokeilemalla kuitenkin selviää mikä juuri sinulle sopii. - 2V käyttänyt
sustanol ,heikoin,ei juurikaan vaikuta erektioon kemiallisesti,
geeli epätasaista,heikkotehoista,käytetään kun lievä häiriö.
nebido todella hyvä vaivaton,tehokas,paras myynnissä oleva,tehokkain siis,
jollei nebido tehoa lekuri suosittelee cialista lisäksi vielä,itse en ole tarvinnut on senverran tehokas tuo piikki itsessään jo.
jollei sekään auta niin sit on kuollut peli.näin se lekurikin tuumas,
tosin on olemassa yksi nimeltä muistamatta,piikki juuri ennen aktia ja johan toimii kuin rautakanki,viiminen keino kuulemma,siitä ei sit enää paremmaksi saa.
riippuu omasta testo tasosta mitä käyttää ei niinkään mikä miellyttää.
pantteri pillerit eka jos pientä häiriötä,geeli jos ihan vähäistä häiriötä joskus,nebido kun selvää häiriötä.näin se luokitellaan.
pillerit on kyllä yhtä tyhjän kanssa kellekään,saa syödä 10-15kpl/pvä ja ei tehoja,ei imeydy elimistöön juurikaan,ongelma on imeytyminen vaatii rasvoja ja silti ei imeydy.
(eläinrasva tehostaa lääkkeiden imeytymistä elimistöön)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Martinan uusi poikakaveri
Sielläpä se sitten on. Instastoorissa pienissä speedoissa retkottaa uusin kulta Martinan kanssa. Oikein sydämiä laitettu2053141Suomessa helteet ylittää vasta +30 astetta.
Etelä-Euroopassa on mitattu yli +40 asteen lämpötiloja. Lähi-Idässä +50 on ylitetty useasti Lämpöennätykset rikkoutuva2391600Laita mulle viesti!!
Laita viesti mesen (Facebook) kautta. Haluan keskustella mutta sinun ehdoilla en halua häiriköidä tms. Yhä välitän sinus951462- 921369
Vanhemmalle naiselle
alkuperäiseltä kirjoittajalta. On olemassa myös se toinen joka tarkoituksella käyttää samaa otsikkoa. Ihan sama kunhan e461324Fazer perustaa 400 miljoonan suklaatehtaan Lahteen
No eipä ihme miksi ovat kolminkertaistaneen suklaalevyjensä hinnan. Nehän on alkaneet keräämään rahaa tehdasta varten.1561236Ajattelen sinua tänäkin iltana
Olet huippuihana❤️ Ajattelen sinua jatkuvasti. Toivottavasti tapaamme pian. En malttaisi odottaa, mutta odotan kuitenkin121178Ökyrikkaat Fazerit saivat 20 MILJOONAA veronmaksajien varallisuutta!
"Yle uutisoi viime viikolla, että Business Finland on myöntänyt Fazerille noin 20 miljoonaa euroa investointitukea. Faze1231009Miehelle...
Oliko kaikki mökötus sen arvoista? Ei mukavalta tuntunut, kun aloit hiljaisesti osoittaa mieltä ja kohtelit välinpitämät89922Tuntuu liian hankalalta
Lähettää sulle viesti. Tarvitsen apuasi ottaa koppi tilanteesta. Miehelle meni.44803