kertokaapas

millaiset tytsyt tuolla torilla pörrätessä teidän huomion kiinnittää..?onko ketään erityistä mielessä...?
4491
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

ja tissejä. miluiten tumma ja pitkä nainen. yks tiia meijän luokalta ois semmonen.

Äänestä

...mieluiten täysi-ikäinen näin alkuunsa. ;)

Äänestä
  • ...sellaset blondit, pää kääntyy ihan väkisin niiden suuntaan.

    Äänestä

  • jätkä kirjoitti:

    ...sellaset blondit, pää kääntyy ihan väkisin niiden suuntaan.

    mustissa vaatteissa liikkuvat yleensä :), sellaset metallisti/gootti muijat joilla esim mustat hiukset ja sillein, niin lääh :p

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Cat woman kirjoitti:

millaiset tytsyt tuolla torilla pörrätessä teidän huomion kiinnittää..?onko ketään erityistä mielessä...?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu