Kauppakeskuksessa pääkaupunkiseudulla
eräs mies Halosen nappi rinnuksisa kävi poksuttelemassa Saulin ilmapalloja, jopa lapsien käsissä olevia?
Tilanne oli jotenkin pelottava, lapset itkivät rikottuja pallojaan.
Varmaankin kyseinen henkilö oli ottanut neulan mukaansa ja teko oli suunniteltu!
Ei kai näitä vaaleja näin vakavasti pitäisi ottaa?
Tilanne kävi todella nopeasti ja kyseessä oli todennäköisesti yli innokas äänestäjä tai pikemminkin häiriintynyt yksilö!!
Kannattaja aiheutti
välikohtauksen, lapset itkivät
5
342
Vastaukset
- Hemmo P.
´Missä kauppakeskuksessa?
- saatan
just joo, hanki elämä itselles!
varmaan Halosen vika? - Varmaan taas valehtelua
Jos jonkinlaisia juttuja on illan mittaan kirjoiteltu Halosen tilaisuuksista nimettömänä. Sitten joku paikalla ollut kirjoittaa ihan muuta nimellään.
- Törkeää Törkeää Törkeää
Törkeetä!!!
Halosella ilmeinen tappio.
Ihminen ahdistuksissaan on arvaamaton.
Äiti
p.s.
Luin tuolla muualtakin, jossa Halosen kampanjassa oli käynnyt huonosti...
laitan linkin.
http://www.iltalehti.fi/osastot/keskustelu/thread.jspa? threadID=51230 on se saatana!.. turpiin vaan tuollasia paskoja!!!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
No nytkö tuli lähtö Orpolle?
Pieniä oli Marinin aamupalasilakat joulukaloiksi vrt. Orpon 35 miljoonan euron kähmintä johonkin Vapaavuoren urheiluhall2412064- 1881627
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä461272Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad50982- 40789
- 14780
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä30761Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver21750Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .24735Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46637