Olen varovaisen iloinen.Tapasin fiksun tuntuisen ihmisen,kumpikin olemme sinkkuja,kummallakin omat haasteet elämässä,niin menneisyydessä,kuin nykyisyydessä.Mitä tämä on,kuin olisin tavannut sielunkummpanin,ajatukset samantapaiset,elämästä,tämä on jotenkin uskomatonta.Olen haaveillut sielunkumppanin löytämisestä,edes ystävänä..kun tuntuu vastapuolikin samoin tuntevan,tunteet kuohuu,keskittymiskyky kateissa,ei nälkä yms.ja vain yhden tapaamisen perusteella.Taitaa olla aika sekava sepustus,mutta niin on ajatuksetkin. ?????
Waidride,onko tässä järkeä
jalat irti maasta
4249
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Hei!
Mistä päin olette kotoisin? Voin keskittää ajatukseni sinne ja katsoa mitä näkyy.
Upealta kuullostaa. Jatka tapailua ja jos olette toisillenne luodut, niin kaikki menee oikein. Mutta ennustajiin älä turvaudu! Jos siis haluat suojella hyvin alkanutta suhdetta. Rikot kaiken hyvön jos alat uskomaan taikauskoihin, etkä sydämeesi.
odottele tunti!
Vapaus, kyky nauttia elämästä, ystävällinen, palvelunhaluinen, tietää miten pidetään hauskaa. Pystyy irtautumaan arkisesta, pystyy huomaamaan kauneuden, niin sisäisen kuin ulkoisenkin. Unelmoi rauhasta ja harmoniasta.
Tilaa ja vapautta hetkeksi, matka, itsensä toteuttaminen, hauskuus, ilo. Sisäistä tahdonvoimaa. Kunnianhimoa. Positiivinen muutos. Toimi, tunne voimasi, se on osa sinua. Ota ohjat käsiisi, olet johtaja.
Anna ja vastaanota. Rakkaus, harmonia, rakastavaa huolenpitoa, oikeanlaista suhtautumista elämään. Opettele antamaan ja vastaanottamaan, ilman taka-ajatuksia. Ota lahjasi vastaan nöyrällä mielellä.
Pidä huolta.
jos haluat, [email protected]