Neuvoisiko joku kun en saa päivitettyä em.mainittua haittaohjelmaa.Tulee vain että uusi tunniste tiedosto saatavilla ja haluatko ladata.
Seuraavaksi:Päivitä Ad -Avare uudestaan.Ei onnistu.Mikä siis neuvoksi. On myös suomen kielinen.Kiitos etukäteen.
Seuraavaksi:Päivitä Ad -Avare uudestaan.Ei onnistu.Mikä siis neuvoksi. On myös suomen kielinen.Kiitos etukäteen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
jos se tulee heti siinä alussa laita kyllä. jos ei mee niin avaat ohjelman uudestaan ja sitten painat ei ja kun ohjelman pääikkuna tulee näytölle niin oainat sieltä mapallon kuvaa oikealta yläreunasta ja valitset connect tai yhdistä ja sieltä uudestaan. jos ei vieläkään nii käynnistä kone uudelleen ja uudestaan. jos ei vieläkään lataa koko ohjema uudestaan. tämä ei ole pakollinen juttu, voi olla että siellä palvelimessa on jotain vikaa tai jotain, ittelläni ollu josks sama onglema. sano jos ratkes. :D
Ad-avare SE I.06 Personal ei ole haittaohjelma
Edellisestä.Meinaa että päivitystiedostoa ei voitu lukea ja päivitä Ad-Avare uudelleen.
Ed. päivitys on joskus -05 vuodelta ja silloin kyllä toimi.Nyt se näyttää suoraan updatea 100%.Ts.ei ole päivittänyt eikä päivitä enää vaikka uusi päivitys olisi saatavilla.
että sulta puuttuu niin paljon että pitäs asentaa koko homma uudelleen. No sehän ei vaikeeta.
Poista ohjelma koneestasi ja asenna uudestaan alusta alkaen.
Ohjelman uusin versio löytyy tuolta asennus- ja käyttöohjeineen:
http://koti.mbnet.fi/pattaya1/adaware.htm
Eiköhän ala toimimaan. Kiitos