ja sitten vaihdetaan paikkaa

kaikki asialle vihkiytyneet tietääkin jo missä
käydään vielä asiallista keskustelua. Kiitos Sami
Laaksoharjun ja Pugfanin.... ...minä äänestän
ainekin jaloillani kun ylläpito ei saa häiriköitä
kuriin!
3707
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Moi

Niinkö siinä sitten kävi, että savolainen
pinlaadeni sai kavalalla iskulla nettikansan
takajaloilleen?

Äänestä
  • Enpä olisi uskonut pösökansan olevan noin
    herkkähipiäistä joukkoa. Meitä on moneksi.

    Äänestä

Pösöläisten olevan niin herkkähipiäistä joukkoa
että pienestä suuttuvat. Meitä on moneksi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Sami K. kirjoitti:

kaikki asialle vihkiytyneet tietääkin jo missä
käydään vielä asiallista keskustelua. Kiitos Sami
Laaksoharjun ja Pugfanin.... ...minä äänestän
ainekin jaloillani kun ylläpito ei saa häiriköitä
kuriin!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu