APUA KAIVATAAN

niin eli Teemu Selänne osti viime kesänä porschen... se oli uusikoppanen 911 mutta oliko se carrera vai gt?...
3604
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Mitä väliä sillä on???

Äänestä
  • eiköhän se ollut 996

    Äänestä

www.porsche-club.fi

[email protected]

Mä räplään melkein kaikki omiin Possuihini:
911 Turbo ja 944.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


porsche vm-77 kirjoitti:

niin eli Teemu Selänne osti viime kesänä porschen... se oli uusikoppanen 911 mutta oliko se carrera vai gt?...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu