Kun ei mennyt kerralla perille eräälle Mission Impossible harrastajalle, että meidän yläkerran Herra ei pidä hänen leikeistään, niin eläköön Herran pelossa.
On se kiva kun järjestää Lastime blogikirjastoon jänniä ohjelmoituja ominaisuuksia sillä verukkeella, että joku sai tyttöystäväkseen sotakorkeakoulun käyneen - kummasta ruuasta tämä rahoittaja pitää enemmän: hampurilaisista vai hernerokasta ???
PS. Se on inhottava juttu, kun joutuu oikeuteen tekemisistään, jos ei maan päälliseen niin taivaiseen...
Herran henki
Sanansaattaja
1
900
Vastaukset 1
- puty
taivaissako kåydään oikeutta...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"
Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va1102311Mitä tapahtuu?
Mitä tapahtuu Humalojalla? Poliiseja talon ympärillä ja paljon ihmisiä pitkin pihoja???231004- 71912
- 103906
- 48845
Suomi on viittä vaille sodassa Venäjän kanssa...
...syynä tähän on kokoomuslainen presidenttimme Stubb. Hän on ainoa eurooppalaisen maan johtaja, joka kärkkäästi ja taha570845- 82738
Olen vähän epävarma siitä, oletko kiltti
Nainen, ensivaikutelma oli, että olet tosi hyväsydäminen eli siinä mielessä harvinaisuus. Eli et mene virran mukana, etk76670- 66635
Herkkä, hellä, aurinkoinen, kaunis upea, valonsäde on hän nainen
Ja myös fiksu, älykäs ja luonnonläheinen. Erittäin mielenkiintoinen ja kiltti ihminen. Haluan tuntea hänet, koska kaik30627