this is juur sanke

ih juuu vant ree memburuuden lähetä pässwö rertisi to osotteesee [email protected]
nii juu ket ree membuuden !!!
5225
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

luukku.kom?

No voisit opetella kirjoittamaan paremmin :)

Äänestä

Tää on kai vitsi? Silti, tällänen spämmi sais loppua.. Huoh.. Laitettaispa poli taas pystyy.

Äänestä
  • i vant kive ree memburuuden!!!!!!!!!!

    Äänestä

Fu...
Sion...
Ha!
BOOM!!
I - am - Suonglanti!
Tämä on jo liioittelua... :S

Äänestä

Hyvin keksitty mut tosta alkaa kehittyy jo spämmii..

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


jakseksi kirjoitti:

ih juuu vant ree memburuuden lähetä pässwö rertisi to osotteesee [email protected]
nii juu ket ree membuuden !!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu