hypnoosi

onko joku saanut apua tai kokeillut hypnoosia???
4561
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Sain jättää ongelmani Hypnotisoijan tuoliin ja ei ole kuule mitään pelättävää, päinvastoin rentouttavaa ja mukavaa.
www.henkinenvalmennus.com tuolta sain apua ja voin todella suositella!

En olisi uskonut kuinka hyvin toimii!

T: Nainen ilman ongelmia

Äänestä
  • tuossahan on aiempana osoite, jos olet tosissasi ja haluat parantua, soita tai kirjoita ja kysy suoraan.

    Ainahan on rahaa siihen mitä pitää tärkeänä, hinta ei ole terveydelle este!

    Tyttö joka sai avun ja on tyytyväinen

    Äänestä

Kyllä, aivan turhaan minäkin viivyttelin kun hieman oudoksuin tuota hypnoosia. Oli todella asiansa tunteva ja mielyttävä palvelu. Mikä tärkeintä paniikki on poissa ja voin jatkaa elämääni vapaana, ihanaa!

Suosittelen lämpimästi!

Äänestä
  • Olisi kiva tietää missä olette käyneet hypnoosissa ja mitä sellainen suunnilleen maksaa?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


uskallanko mennä kirjoitti:

onko joku saanut apua tai kokeillut hypnoosia???

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu