Outi Vireniuksessa on Naisellisuutta ja karismaa. Pitkät kauniit sääret ja persoonallisen kauniit upeat kasvot. Kaunotar joka huomataan!
Miehet pitävät hänestä! Uskon että myös tuomariston naiset.
Miehet pitävät hänestä! Uskon että myös tuomariston naiset.
Vastaukset 12
Vanhimmat
toiv outi voittaa ja lähetetään edustamaan suomea :)
...Rosa-Marialle povataan loistavaa tulevaisuutta missi- ja mallimarkkinoilla. Asiantuntijat arvioivat hänen sijoittuvan kolmen parhaan joukkoon Miss Alien-kisoissa.
outi todennäköisesti lentäisi ulos kisasta jos menneisyys tulisi julki...
mitä sen menneisyydestä? tahtoo tietää..
oisko outi käyny kasvojenkohotuksessa :)
tiedän outi vireniuksen..olen ollut samassa koulussa ja enemmän nirppanokkaa saa kyllä kaukaa etsiä.. taitaa olla menneisyydessäkin jotain outoa..
hämärä menneisyys. outi vastannut seiskan haastattelussa suhtautuvansa kielteisesti huumeisiin. ei pidä paikkaansa. miten hän suhtautuu kielteisesti jos on itsekin joskus käyttänyt?! jos joitakin tieoja tulisi julkisuuteen niin taatusti lentäisi pihalle koko kisasta. mut samapa tuo, ei outista ole muutenkaan miss suomeksi.
onko sillä sit ollu jotain tollasta taustaa?Ite samalta paikkakunnalta kotosin,ja pitänyt kyllä ihan kilttinä tyttönä,enkä koskaan kuullu mitään tonnepäinkään.
tulee sitten julkisuuteen!!!
EIPÄ TULLU
oon tuntenu outin ja outin äitin pitkän aikaa muksusta lähtie laukaan kyliltä. ja ei siellä mitää hämärää ole taustalla. musta maalaus on taas kukoistanu jostain suunnasta näköjään
lol se oli activia mainoksessa "yöpuku päällä ja meikittä" ruma ku mooses