Keskenmenoko??!

Heräsin aamulla vessaan, ja kauhukseni minulta oli tullut vähän verta yöllä. No hetken päästä vessapaperissa oli sellaisia verihyytymiä.. Ei mitään kipuja, paitsi pääkipua..Meniköhän nyt sitten kesken.. harmittaa kun ei neuvolakaan ole viela auki... :(
21029
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

ei mutta minulla meni juuri tulla tavalla kesken kaksi kertaa;

Äänestä

Valitettavasti oireesi viittaavaat keskenmenoon=(

ei muutako uutta yrittämään jos näin ikävästi on käynyt! ja tsemppiä sulle!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mie vaaan.. kirjoitti:

Heräsin aamulla vessaan, ja kauhukseni minulta oli tullut vähän verta yöllä. No hetken päästä vessapaperissa oli sellaisia verihyytymiä.. Ei mitään kipuja, paitsi pääkipua..Meniköhän nyt sitten kesken.. harmittaa kun ei neuvolakaan ole viela auki... :(

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu