Ennemmin tai

yhteentörmäys islamilaisten ja länsimaiden vä-
lillä olisi kuitenkin tapahtunut.Jatkoa tulee kyl-
lä seuraamaan mutta missä muodossa?Tuleeko joku ukkeli Saharan aavikolta ja pistää länsimaat ruo-
tuun?
3138
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Siksi on vain hyvä, että se tapahtuu ennen, kuin meillä on muslimivähemmistö liian suuri.

Äänestä
  • Eiköhän tähämkin uhkakuvaan ole jo varauduttu
    ja suunnitelmat on Suomessakin valmiina.

    Äänestä

En usko että kukaan tulee..
boikotti voi kyllä tehdä katoa useimpienkin maiden taloudessa!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


myöhemmin kirjoitti:

yhteentörmäys islamilaisten ja länsimaiden vä-
lillä olisi kuitenkin tapahtunut.Jatkoa tulee kyl-
lä seuraamaan mutta missä muodossa?Tuleeko joku ukkeli Saharan aavikolta ja pistää länsimaat ruo-
tuun?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu