KUULKAAS NYT IHMISET!

auroora

MIKSI TEIDÄN PITÄÄ KIRJOITTAA ÄLYTTÖMIÄ PORNOJA TARINOITA? SE ON KYLLÄ HAUSKAA LUKEA NIITÄ MUTTA ENSINNÄKIN SUOMI24 KIELTÄÄ KIRJOITTAMASTA KARKEAA PORNOGRAFIAA! JUTUT HUVITTAVAT MINUAKIN MUTTA TUSKIN NIITÄ JOTKA PITÄVÄT PYSTYSSÄ KOKO SUOMI24:JÄÄ! ETENKIN KUN HE OVAT ITSE LAITTANEET TUON KIELTOASIAN!
USKON ETTÄ JOKANEN TEISTÄ PYSTYY TEHDÄ KUNNON TARINAN KUNHAN VAAN YRITTÄÄ!
OLEN LUKENUT MONTA HYVÄÄ TARINAA JA KIRJOITTAJA ON PYYTÄNYT PALAUTETTA NIIN SUURIN OSA ON LAITTANUT:ÄLÄ JATKA! JA MITÄ OLEN SEURANNUT PALAUTTEEN ANTAJAT OVAT JUURI NIITÄ TYYPPEJÄ JOTKA KIRJOITTAVAT TÄTÄ KARKEAA PORNOGRAFIAA!
EHDOTAN ETTÄ TE JOTKA OLETTE KIRJOITTANEET KARKEAA PORNOGRAFIAA MENETTE JA KIRJOITATTE TÄST EDES KUNNON TARINOITA! JA TE JOTKA OLETTE SUUNNITELLEET TEKEVÄNNE JOSSAIN VAIHEESSA TÄLLÄISEN TARINAN TYSSÄÄVÄT UNELMANSA SIIHEN JA VAIHATAVAT SEN KUNNON TARINAAN!

3

539

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • suskiiiiiiiiiiiiiiiiiii

      sä oot ite sellanen!

      • auroora

        onhan noi jutut hauskoja mutta silti: se antaa huonoa esimerkkiä pienille lapsille...
        en ole mikääs suomi24:jän maailmankaikkeus mutta silti näin olisi hyvä tehdä...

        PS:olen itsekkin tehnyt tälläSEN tarinan niillä mutta sitten illalla kun kävelin kotiin tajusin että se ei ole järkevää!


      • auroora

        siis minä ja mu n kaveri tehtiin sellanen tarina kun ne nyt on niin suosittuja mutta kun lähdin kävelemään kotiin päin tajusin että se ei ole järkrvää!


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Oletko kertonut jo muille tunteistasi?

      Ystävillesi esimerkiksi? Minä en ole vielä kertonut kenellekään tästä meidän jutusta.
      Ikävä
      66
      3112
    2. Kesä, kesä!

      Veikkaan, ettet juuri nyt ikävöi minua, ehket enää koskaan? Näkemättömyys on laimentanut tunteet, ja katselet iloisena k
      Tunteet
      9
      1841
    3. Minkälaisesta seksistä

      haaveilet kaivattusi kanssa?
      Ikävä
      111
      1724
    4. Miksi sanotaan että Suomella on suuri armeija, tykistö jne.

      Asioita tarkemmin seuranneet tietävät että tuolla Ukrainassa palaa kuukaudessa sen verran mitä Suomella on kokonaisuudes
      Maailman menoa
      224
      1239
    5. Olisin ottanut sinusta akan itselleni

      Mutta olitkin aika itsepäinen ja hankala luonne.
      Ikävä
      125
      1019
    6. Pitikö mennä rakastumaan

      Oi kyllä, kyllä piti. Kiitos vaan sulle mies! Todella kiitän..
      Ikävä
      95
      958
    7. Mitä tai ketä kaivattusi

      muistuttaa?
      Ikävä
      60
      944
    8. Miksi nuori ottaa hatkat? Rajut seuraukset: seksuaalinen hyväksikäyttö, väkivalta, huumeet...

      Lastensuojelu on kriisissä ja nuorten ongelmat kasvussa Suomessa. Hatkaaminen tarkoittaa nuoren luvatta poistumista omil
      Maailman menoa
      67
      926
    9. Shokki! Suuri seikkailu -kisassa todellinen jättiyllätys - Tämä muutos järkyttää varmasti monia!

      No nyt on kyllä aikamoinen ylläri, peli todellakin kovenee…! Lue lisää: https://www.suomi24.fi/viihde/shokki-suuri-seik
      Viihde ja kulttuuri
      6
      855
    10. Ei sua pysty unohtamaan

      Ei vaan yksinkertaisesti pysty
      Ikävä
      84
      849
    Aihe