Kirpputorit???

Moi!

Osaisko kukaan neuvoa ulkopaikkakuntalaiselle mitkä on Mikkelin parhaat kirpputorit? Hakusassa ois lastenvaatteet ja naistenvaatteet.

Kiitos!!!
64114
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

mikkelin torilla......katsokaa sieltä roskiksesta

Äänestä

Reaaliaika Kirppis, Arkistok. 12
Lähetystori Frida, Pirttiniemenk. 8
Pelastusarmeijan kirpputori, Pirttiniemenk. 6
Femmatori, Maaherrank. 17
Mikkelin Kierrätyskeskus, Jääkärink. 35

Äänestä
  • Kiitokset opastuksesta!

    Äänestä

Paras on Lentokentänkadulla. Aina taattua laatua ja edullisesti. Reippaita työntekijöitä, naamasta näkee, että palkkaus on kohdallaan. Kannattaa tulla asioimaan Lentokentänkadulle.

Äänestä

sain satiaiset ekotorin sohvasta. :/

Äänestä

Mene töihin!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Nimetön kirjoitti:

Moi!

Osaisko kukaan neuvoa ulkopaikkakuntalaiselle mitkä on Mikkelin parhaat kirpputorit? Hakusassa ois lastenvaatteet ja naistenvaatteet.

Kiitos!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu