Mulla menkat myöhässä jo melkein viikon..oon tehny testin tossa eilen mut vielä ei mitään näkyny.Mulla kuitenki ollu huonovointisuutta,pistelyä alamahassa ja mielialan vaihteluita jne..Onko siis mahdollisuus että olisin raskaana..Sitä toivoisin :)! voiko olla mahdollisuutta että raskaus ei näkyisi apteekista saatavissa testeissä?? Vaan pelkästään verikokeessa?? Olis mukava jos joku kertoisi joka jo odottaa tai muuten tietää näistä jutuista :).
Apua kaivataan!!
mimmi-87
4624
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
hakemaan, sittenhän se selviää...
voi olla ettei testi vielä näytä. uusi testi muutaman päivän kuluttua :)
Sulla on pitkä kierto,sit ei välttämättä viä näytä.Itse plussasin kun kp oli 34 ja vahva plussa tuli.Itseni kohdalla kyllä jos on negatiiviista näyttänyt,niin raskaana en ole kyllä myöskään ollut.
Mä kanssa testasin vasta ku oli kp 34 niin tuli selvä plussa. Mut on ne apteekin testit tosi tarkkoja et kyl niillä varmaan jotain näkyis jos ois raskaana. mut toivotaan parasta. Kannattaa tehä testi uuestaan jos menkköja ei kuulu.