Missikisat ovat turhia

Uskomatonta, että vielä 2000-luvulla on olemassa missi/mister-kisoja. Olisi luullut, että ihmiskunta olisi kehittynyt sen verran että tuollaiset karjamarkkinat olisivat jo historiaa.
2144
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

jep, ja sen verran vois missitkin kehittyä että olisi edes kunnon matameja tyyliin itäsaksalaisia naiskuulantyöntäjiä..ois lihaa mistä ottaa kiinni eikä tarvi yöllä pelätä jos joku hiippailee talon nurkilla..

Äänestä
  • Niin... Minkälaiset tyypit menee missikisaan???? = aika tyhmä ja itsekeskeinen on oltava! Siellä haetaan aina vain sellaista tietyntyylistä teennäistä rouvaa... 7-päivän julkkumeininkiä - yäk!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


79jm kirjoitti:

Uskomatonta, että vielä 2000-luvulla on olemassa missi/mister-kisoja. Olisi luullut, että ihmiskunta olisi kehittynyt sen verran että tuollaiset karjamarkkinat olisivat jo historiaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu