painoin Ctrl nappia liian kauan pohjassa ja tuli se helppokäyttö juttu painoin peruuta mut nyt näyttää että se mennyt päälle kuitenkin messengerissä kun painaa enter niin se vaan vaihtaa riviä ja hiiren rullalla kun yrittää rullata sivua alaspäin niin ei mitään ja kuin jotain tiedostokansiota klikkaa niin se avaa 4kansiota kerralla? olen katsonut noi asetukset ja laittanut niinkuin ne kuuluu mutta ei siltikään toimi mitä kaikki asioita minun tulee katsoa nuo helppokäyttötoiminnot ovat sittenkin vahingossa menneet päälle?
pois päältä
ensaa helppokäyttötoimintoja
4
244
Vastaukset
- Rospe
Kirjoita sama uudelleen suomeksi.
- täytyy
vaivautua laittamaan tekstiin,jos haluaa apuja.Huomaatkos,kun on helpompi lukea tällaista tekstiä,joka on jaksotettu oikein.Toivottavasti joku fiksu (en minä) saa selvän tekstistäsi ja auttaa sua.
- Fox
Valitse siellä Helppokäyttöominaisuudet (Accessibility Options), ja tutkaile niitä vaihtoehtoja eli ota ruksit pois Näppäimistö-välilehdeltä.
Noi nimet voi hieman olla toisin suomenkielisessä windowsissa.- kiitos
kiitos tälle viimeiselle!
jamuillemenkääkouluunopettaankiinnostaaihanvitustiteidänkielioppitunnit
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Virkamiehille tarvitaan tuntuvat palkankorotukset
Naistenpäivänä on syytä muistuttaa, että virkamiehen euro on vain 80 senttiä. Palkat tulee saattaa samalle tasolle yksi434036Riikka Purran kaudella nousi bensan hinta yli 2 euron
Muistatteko kuinka edellisen vasemmistohallituksen aikana, ns. Marinin aikakaudella, bensiiniä sai 1,3 euron litrahinnal513681- 703238
Olisipa saanut sinuun
Tutustua paremmin. Harmi että aloin lopulta jännittämään kun näytit tunteesi niin voimakkaasti ja lähestyit niin voimaak943115Mitäs nyt sijoittajat?
Pörssit laskevat maailmalla Iranin sodan takia ja muutenkin ovat olleet Trumpin vallan alla epävarmat. Ainoa, mikä on no892094- 352048
- 241909
- 351870
- 311861
Olisitpa se hellä
Ja herkkä minkä kuvan sain sinusta irl. Haluaisin että elämässäni olisi sellainen joka arvostaa minua juuri sellaisena k231794