minkälainen on tämän palstan käyttäjäjoukko. Enemmistö nukkuu iltapäivän puolelle oltuaan aktiivisia yön tunteina.
Suurin osa palstalla käyvistä lienee teini-ikäisiä. Samaa olettamusta tukee myös kirjoitusten tyyli. Olisi upeaa, jos aikuisetkin löytäisivät nämä sivut!
Suurin osa palstalla käyvistä lienee teini-ikäisiä. Samaa olettamusta tukee myös kirjoitusten tyyli. Olisi upeaa, jos aikuisetkin löytäisivät nämä sivut!
Vastaukset 5
Vanhimmat
Mutta onneksi sinulla oli informatiivinen ja lentämiseen oivasti kytkeytyvä aloituskirjoitus.
lailla, mutta lentämiseen liittyvää heikommin, kas kun en aio lentoemännäksi eikä ammatinvalinta muutenkaan juuri nyt ole ajankohtainen.
Hauska kuulla että joku on jo hereillä valmiina ottamaan kantaa lentomatkustamisen asioihin, kuten vaikka halpoihin lentolippuihin!
et ole tullut ajatelleeksi, että joskus joku yötyöntekijä saattaa kuluttaa hetken tauostaan naputtelemalla unenrajamailla hieman kankeaa tekstiä???
pelkästään lentämiseen ja lentoliikenteeseen sekä lentomatkailuun liittyvä komentti...hah...eikä vain?
kyse metakeskustelusta. Mutta nyt yritetään yhteisvoimin lopettaa tällainen ryhtiliike alkuunsa!