Alas muslimit

Nyt on lunta kaikkialla Suomessa tarpeeksi, pulkka vain pepun alle ja menoksi.
3180
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Suksikoon takaisin omiin kotimaihinsa,sitten kun loppuu lumi niin pankoon pyörät alle.

Äänestä

Seriffi tahallaan jättää palstalle näitä häirikköviestejä, mutta muuten keskittyy tappamaan asiallista keskustelua.

Ylläpidon luulisi helposti voivan tarkastaa, että ylläolevankin häirikköviestin jättämisen jälkeen Gohar on poistanut kymmeniä asiallisia viestejä.

Seriffin taktiikka on selkeästi se, että jätetään oikeita häirikköviestejä, jotta voidaan sanoa palstaa terrorisoitavan. Seriffi sitten keskittyy tappamaan kaiken islamia lain ja sääntöjen puitteissa kritisoivan keskustelun.

Äänestä
  • Mikäs tuossa nyt sinua ärsytti? Sekö että lupaavasta otsikosta huolimatta alta ei löytynytkään mitää herjaa?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Alas muslimit kirjoitti:

Nyt on lunta kaikkialla Suomessa tarpeeksi, pulkka vain pepun alle ja menoksi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu