c180 cruise

Moi,

C180 vakionopeudensäädin päätti lopettaa toimintansa, sulake näyttäsi olevan ehjä. Onko vinkkiä mistä vikaa kannattaisi hakea?

Onko C180 vedetty kaiuttimien johdot taakse valmiiksi?

Kiitos.
2400
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Johto hommiin pääset jos meinaat taakse kaiuttimia , samoin takaovet:ei piuhoja .

Äänestä

pakkanen lauhtuu..omassani säädin ei toimi kovemmilla pakkasilla...lisätietoa => mese.fi

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mese-96 kirjoitti:

Moi,

C180 vakionopeudensäädin päätti lopettaa toimintansa, sulake näyttäsi olevan ehjä. Onko vinkkiä mistä vikaa kannattaisi hakea?

Onko C180 vedetty kaiuttimien johdot taakse valmiiksi?

Kiitos.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu