Mistä saan canon 5000f scannerin plugi-inin?

Osaako kukaan kertoa mistä osoitteesta voisi ladata ja mistä kohdasta siellä Canon 5000f skannerin plug-inin photosop cs ohjelmaan. Käyttis on mac os x 10.4.4.
Vielä kun sais neuvon että miten se asennetaan photosoppiin,niin olisin tosi kiitollinen
1111
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Menet sinne ajureihin canonin suomen sivuilla, valitset laittees ja käyttiksen ja lataat sen Scangear-softan OSX:lle ynnä asennat sen.

:)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tiedosta kiitollinen kirjoitti:

Osaako kukaan kertoa mistä osoitteesta voisi ladata ja mistä kohdasta siellä Canon 5000f skannerin plug-inin photosop cs ohjelmaan. Käyttis on mac os x 10.4.4.
Vielä kun sais neuvon että miten se asennetaan photosoppiin,niin olisin tosi kiitollinen

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu