kuka mitä häh eiku kosk

mikäst se kodisjokelaise puukottaja nimi o?? onkost se tosi et se semeika polttaja olis tappanu ittes?? jokost nätti ja ne o jääny kines?? ei minulla muuta kuka tietää kaikkeen vastauxen ni o kova jäbä/pimu
31039
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Sleepy sleepers

Äänestä

Nätti ansaitsee pieniä tillikoita!!

Äänestä

1.? 2.ei kai..?? 3.jep on poja kines

Äänestä

Kommentoi aloitusta


el reino kirjoitti:

mikäst se kodisjokelaise puukottaja nimi o?? onkost se tosi et se semeika polttaja olis tappanu ittes?? jokost nätti ja ne o jääny kines?? ei minulla muuta kuka tietää kaikkeen vastauxen ni o kova jäbä/pimu

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu