Mulla on koneella Sims 2 ja se on netistä imuroitu, eikä sillä pysty rakentamaan mitään, mikä kuuluu siihen rakentamisosaan. Pystyyköhän korjaamaan mitenkään? Ettei tarvi uudelleen imuroida?
en pysty rakentamaan taloa
9
768
Vastaukset
- Omena
Netistä imutetulla simssillä ei voi rakentaa..Että jos haluut rakentaa nii kipin kapin kauppaan vaan :D
- ]3londi^
Kuule, mä oon impannu simssin, ja siinä toimii kaikki niniku pitääkin.
- Pörri
mun kaverillaki oli sama homma. jos on imutettu ei voi rakentaa taloja... elämä on
- ..............
laitapas tuohon laajaan hakuun hakusanaksi vaikka "rakentaminen". ja laita "sims" keskusteluksi, josta haetaan, (niin ei hae jokaista viestiä jossa on ko. sana.)
- ...
ööh HAHA.!!!! jos imuroi netistä niin sillon pitää tyytyä kaikkkeen paskaan mitä ei voi tehä jos ei oo aito.. osta oikkea aito sims ni ei tuu tommosia paskoja..
- höpsö
ei tarvi tyytyä kaikkeen. jos ei rakentaminen ala onnistumaan, niin koita imuttaa toinen. mulla ei ole ollu mitään ongelmia rakentamisen, eikä minkään muunkaan kanssa.
- Milkakuu
Muistaakseni se se sana oli. Eli mountata. En ole ihan varma miten tämä tapahtuu, mutta etsi vaikka juuri tuolla rakentaminen ja sims 2 hakusanoilla täällä, niin varmaan löydät.
Valittevasti en voi tarjota apua :( Mikäli nyt ei millään onnistu, koita imuttaa toinen! Jos ei sittenkään onnistu, on varmaan pakko mennä kauppaan ostamaan se. ...toimiva cd crack ja johan toimii, kuin kaupasta ostettu! ;)
- karmiva
mun sims romppu halkes kauan sitten niin imuroin netist mut en voinu rakentaa. mut kun ostin yliopiston ni sitte pystyin rakentaa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Eutanasia - miksi eläimelle sallitaan armokuolema, mutta ihmiselle ei?
Olen pitkään ihmetellyt yhtä asiaa Suomessa. Kun koira kärsii parantumattomasta sairaudesta ja kovista kivuista, eläinlä1311325Veli Sofia teki urosmehiläisen työn
Paljastaessaan kuinka TPS:ssä ei joukkuehenki toimi sooloilijoiden vuoksi, jonka takia koko seura ei pärjää kilpailussa373853Unisex-vessat
Ahdistaa. Miksi kaikki pitää tasapäistää tasa-arvon nimissä? Tasa-arvo on sitä, että kunnioitetaan sukupuolien erilaisu1093019Sosiaalidemokratia romahtanut kautta maailman
nuoret eivät enää kannata järjetöntä aatetta, joten demarien täytyy hakea kannattajia mamuista. Ruotsin sos.demit jo kie1202380Miksi Seta ja Sofia Virta ei vaadi muslimeita kunnioittamaan priden-arvoja?
Kuten tiedetään niin islam ei hyväksy sitä mitä pride edustaa. Seta-pomo Mikkonen nosti hirveän äläkän kun yksi tepsin812045Vastuun ottaminen omasta hyvinvoinnista
Olen huomannut tuttavapiirissäni ihmisiä, joilla on mt-diagnooseja. Sen sijaan, että millekään asialle yritettäisiin teh1961761Sofia Virralle täydet 12 pistettä!
Kun ei jäänyt mukaan vähemmistöjen sortamista epäsuorasti tukevaan joukkueeseen. Urheilijoiden pitäisi olla esikuvia.2991006Miksi Hotelli Kainuuta dissataan?
Ihmetyttää tämä jatkuva yhden yrityksen arvosteleminen. Ikäänkuin mikään ei olisi hyvin. Kuitenkin yritys työllistää, ta17780Toisten elämän moralisointi
Eikö kukin voisi keskittyä lähinnä omaan elämäänsä? Jos jollakulla muulla on tunteita, ajatuksia, tai tekoja oman suhte143725- 53699