Kuusamo

Tyttö^

Hei Vaan!!!! Onko Viikonloppuna siellä päin minkäänlaista menoa?? oon huomenna tulos ja kolme päivää pitäs viettää... menne varmaan suurin osa ajasta rintees ja sit kelkeillessa

9

824

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • JuhamATTI22

      SE ois pil..puskenta hommaaa.. Huomenna.

      • Juhamatti22

        .. kuulemma.. en minä Tiedä oikeesti.. hei tyttö onks sulla puhelin numeroa???


    • ViliHilpperiStepperi

      HANNU SALAMA JA 5 MUUTA!! oTTAKAA itseänne niskasta kiinni tuotakkaa se meno itse pöytään tuotekehitysvaatimusten mukaisilla kriteerelillä. Ette muuten koe sitä ilmiötä jota kutsutaan monumenttiseinämäski, tuotakkaa tekonne kuten turpiini ja maistakaa viinakset suoraan eetteristä suolijärven sahaamolle.

      • MASSAKAUSI2000

        Stepperi kauppias... MENE VITTTUUJ!!!! HUHINJIASTI ITTU M UN ÄDIIOLTÄ RAHAT!q!! SZTEPEERIT VPITÄÖS VITTU KIELTÄÄ LIALLA111!! HAISTA SINÖ VITTU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


    • Selvitetty
    • Eitodellistakaan

      Just juu, kylläpä annatte sellaisen kuvan itsestämme noilla alkuvastauksilla kuusamolaiset,huh,huh. Ette sitten voi pahemmin häpäistä itseänne.

    • Anonyymi

      Virrenveisaamista ainakin, paikkojen sotkemista, sokeri-energiajuomasekoituksella tai spraymaalauksella :D

      Sitä on kuusamossa tekemiset nykyään stna!

    • Anonyymi

      Ei mitään menoa. Jopa venäläiset turistit ovat hylänneet Kuusamon.

    • Anonyymi

      Ei tänne kannata tulla. Täällä vaan haisee poron kusi ja viitostiellä rukan välillä saa alkaa ajamaan poro valjakkoajelua.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä kaivatussasi

      Oikein häiritsee?
      Ikävä
      152
      2206
    2. Mies, miksi et vaikuta halukkaalta?

      Ihmeellistä käytöstä mieheltä. Toki et ole mikään teinipoika enää.
      Ikävä
      97
      1463
    3. Stubb kävi pelaamassa golfia Trumpin kanssa Floridassa

      Presidentit tapasivat aamiaisella, pelasivat kierroksen golfia ja lounastivat yhdessä. Vierailu oli luonteeltaan epävir
      Maailman menoa
      348
      1461
    4. 185
      1360
    5. Hitto että tekis

      Mieli saada sua
      Ikävä
      68
      1111
    6. Minä tiedän sen

      Sinun ei tarvitse nainen sitä sanoa, minä tiedän jo sen.
      Ikävä
      35
      988
    7. Ikävä on häntä

      Josta on tullut niin tärkeä ja rakas. Olisinko onnellinen hänen kanssaan. Ne rakastavat silmät jotka mua katsoo aina jos
      Ikävä
      59
      960
    8. Minkä kultakimpaleen

      Menetän jos en saa häntä. Joku muu saisi nauttia siitä hellyydestä, huumorista ja intohimosta. Ehkä hän ymmärtää nyt mik
      Ikävä
      31
      949
    9. Joustoasuminen , kyykyttämistä vai ihan vaan mielenvikaisuutta?

      https://yle.fi/a/74-20149669 Kun asumistukia leikataan joittenkin sääntöjen mukaan,olis pakko muuttaa halvempaan. Mutta
      Maailman menoa
      28
      885
    10. Onko kaivattusi

      Työelämässä vai ei? Jo on niin mitä ajattelet hänen ammatistaan? Jos ei ole niin haittaako se sinua?
      Ikävä
      46
      859
    Aihe