aina vain kysellään mikä on paras....

nätkin sulttaani

ihan vain kun aina kyselette samaa,mikä on paras ravintola,mikä paras tanssipaikka,mikä paras pizza paikka...jne,jne!! NO MIKÄS SE ON PARAS JA AINUT YHDEN MIEHEN TEATTERI,SIELLÄ ON KERRAN KUUKAUDESSA VIIKO AJAN VÄRINÄYTÖS JA VAIN 1 SEISOMA PAIKKA JA KASSIT PITÄÄ JÄTTÄÄ ULKOPUOLELLE???

8

1231

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Nätkin Kuningas

      Sehän on se iki-ihana lemmenluola jonne meillä miehillä on ikuinen kaipuu.
      Ps: Siinä viereisessä luolassa ois toinen seisomapaikka

      • nätkin sulttaani

        no voi hitto,se toinenhan on jo ruotsalaista lähetystä!!!ei se sovi SUOMI pojalle kato lainkaan!!no taidat sitten olla sinä kakskielinen ja kunigas viellä!!??hehehe.... no jokainen tavallaan ja jokainenhan saa itse valita kumman teatterin valitsee...hehe!!


      • ...niihin....

        molempiin luoliin mahtuu yhtäaikaa kaksi miestä jos sattuu olemaan leveä luola tai pienet miehet.


      • nätkin sulttaani
        ...niihin.... kirjoitti:

        molempiin luoliin mahtuu yhtäaikaa kaksi miestä jos sattuu olemaan leveä luola tai pienet miehet.

        meinasitko että sais niinkuin ryhmäalennuksen teatterilipuissa???


      • Justiina

        On se ihan kumma, kun kundit niin hinkuu samanlaiseen paikkaan mistä ovat tulleetkin! Yksi maailman viidennestätoista ihmeestä.


    • nätkin sulttaani

      Ja tykkään ottaa kaksi mieskatsojaa likeiseen teatteriini. Naisilla ei ole mitään asiaa minun teatteriin.

      • nätkin sulttaani

        aika pelle oot kun käytät toisen nimeä kirjoittaesasi tänne!!taitaa olla sinulla just se teatteri buumi meneillään 3 dildon kera!!!Onnea sulle ja kaapista ulos,katso voit olla ihan julkisesti homo itsesi kanssa,ei sun tarvii sitä hävetä,mutta kannattaa varmaan hankkia menolippu ja vain menolippu ruotsiin,silloin olet kaltaistesi pellejen seurassa!!


    • --------------

      typeriä juttuja MOROOO=/

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomalainen tutkimus paljasti oudon asian vasemmistolaisista - he häpeävät itseään

      Kyllä, asia on faktaa. Suomalainen tutkimus osoittaa, että vasemmistolaisina itseään pitävät kansalaiset häpeävät itseää
      Maailman menoa
      138
      3809
    2. Sosialismia Tampereella: Virallinen ilmiantolinja avautuu kaupungissa

      Nyt siis mennään mansessa ihan justiinsa samaan malliin kuin entisessä Neuvostoliitossa, jossa saattoi ilmiantaa naapuri
      Maailman menoa
      336
      2944
    3. Tätä et nähnyt tv:ssä: Frederik paljastaa - Totuus "haisevasta jäynästä" pehtoorille Farmilla

      Frederik veti ns. herneen nenään ja päätti kostaa pehtoorille. Mitäs mieltä olet Frederikin "aamutoimista"? Lue jutt
      Tv-sarjat
      8
      1855
    4. Ellen Jokikunnas paljastaa kyynelehtien Ralph-pojasta: "Apua..."

      Ellen Jokikunnaksen ja hänen puolisonsa Jari Raskin perheestä ja taloprojektista Italiassa kertova Unelmia Italiassa -sa
      Suomalaiset julkkikset
      5
      1588
    5. Oho! Vappu Pimiä teki "röyhkeän" teon - Onko sopivaa paljastaa tämä MasterChef-sarjasta?

      Vappu Pimiä on astunut MasterChef Suomi -keittiöön ja liittynyt ohjelman legendaariseen tuomaristoon Helena Puolakan ja
      Tv-sarjat
      4
      1069
    6. Mun kaikkialta häviäminen

      Ei liity sinuun. Muista se. ❤️ Mua kiusataan enkä mä enää jaksa.
      Ikävä
      71
      914
    7. Kaste tulisi tehdä apostolisella tavalla Ap. t. 2:38 mukaan

      Apostolit eivät kastaneet kolminaisuuden nimellä vaan Jeesuksen alkuperäisen käskyn mukaisesti: Ap. t. 2:38 Niin Pietar
      Kaste
      38
      854
    8. Onko teillä

      minkä tyyppisiä seksifantasioita kaivattunne kanssa?
      Ikävä
      44
      764
    9. Inhottaa ajatus siitä

      Miten monia olet pannut.
      Ikävä
      64
      724
    10. Kuhmossa rallit alkoi ennen aikojaan

      Paettiin polliisia törkeästi? Se tuo rallikiima on näemmä saavuttanu paikalliset tommi mäkiset kiljupäissään auton rat
      Kuhmo
      22
      708
    Aihe