Taas on joku lääkityksensä keskeyttänyt

ja netti yhteyden. kovin vähän mitään järkevää sanottavaa. Omia vahvoja käsityksiä ja mielipiteitä tuntuu olevan, tietoa vaan kovin vähän.
4362
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

vaan tulee ja haluaa rahaa. Välillä iskee rommaus, ja sitten viha taas elementteihin. Onhan tuollainen elämä tosiaan kurjaa. Varsinkin jos ei ymmärrä ajoissa hankkia apua. Sääliksi oikein käy.

Äänestä
  • että toi netissä häiriköinti on jokin hoitomuoto nykyään. Koitetaan kestää...

    Äänestä

Nyt tuli niin pahasti, että ei taida autaa vaikka mitä neurolepsoa saisin lekurilta.

Et kai tarkoita, että hirsitalon kosteussulku on kyseessä? Ethän?

Äänestä

Ei tämä muukaan porukka niin ihmeellistä ole.
Siitä vaan reippaasti ottamaan kantaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


löytänyt tietokoneen kirjoitti:

ja netti yhteyden. kovin vähän mitään järkevää sanottavaa. Omia vahvoja käsityksiä ja mielipiteitä tuntuu olevan, tietoa vaan kovin vähän.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu