Kuntoutus

Osaako kukaan kertoa missä ja milloin kardiomyopatiaa sairastaville alkaa niitä kuntoutuskursseja. Mitä siellä tehdään ja miten niihin haetaan. Kiitos !!
2335
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Hei!

Käyppä vilkaisemassa kardiomyopatiapotilaiden omia kotisivuja osoitteessa www.karpatiat.net ja sieltä linkkiin kuntoutus niin sieltä löytyy tämän hetkinen tiedossa olevat kuntoutukset. Sieltä löytyy myös yhteystiedot, joista voit kysellä näistä ja mahdollisista muista vielä vahvistamattomista kursseista ja tarkemmin yhdistyksen toiminnasta.

Äänestä

hei.

käy googlen kautta etsimässä sanalla synja niin sydän nuorten puolelta tietoa ja sitten ihan www.sydänliitto@fi

niistä varmasti tietoa saat.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


-Sydän sydän- kirjoitti:

Osaako kukaan kertoa missä ja milloin kardiomyopatiaa sairastaville alkaa niitä kuntoutuskursseja. Mitä siellä tehdään ja miten niihin haetaan. Kiitos !!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu