http://www.sorrynorwaydenmark.com/
Menkää ja laittakaa kommenttinne, jotta nämä nuoret tulisivat maailman tietoisuuten. Se voi olla pienestä kiinni.
Tämähän on hienoa!
2
164
Vastaukset
- pyytää anteeksi
Mielestäni ei. Meillä länsimaissa on totuttu kritiikkin ja kaiken myös omien uskontojemmekin kritisointiin. Mulimimaissa kritisoidaan avoimesti muita uskontoja eikä niitä kunnioiteta.
Joten en näe syytä anteeksipyyntöön.
Menköön pois länsimaista jos eivät osaa tänne sopeutua.
Sama toisinpäin, jos me menemme muslimimaihin meidän on sopeuduttava sinne. Eivät he hyväksy uskonvapautta, eivätkä anna meidän tuoda omaa kultturiamme liian näkyville. Monissa muslimimaissa on länsimaistenkin naisten pukeuduttava huntuun ja kaapuun uskonnosta riippumatta. Ei saa kantaa ristejä tai muita uskonnollisia symboleja näkyvästi esillä.
Länsimaihin saa rakentaa moskeijoita etc... satanastikin täällä saa olla tiettyyn rajaan saakka, joten olen sitä mieltä, että heidän on vain sopeuduttava tai poistuttava täältä.- kuka pyytää anteeksi?
mielestäni tuossa linkissä nuoret muslimit ovat pahoillaan siitä mitä väkivaltaiset muslimit saavat aikaan kylvämällä vihaa ja tuhoa. - Haluavat siis pyytää omalta kohdaltaan anteeksi sitä epäreilua ja väärää käytöstä mm. Tanskaa ja Norjaa kohtaan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomalainen tutkimus paljasti oudon asian vasemmistolaisista - he häpeävät itseään
Kyllä, asia on faktaa. Suomalainen tutkimus osoittaa, että vasemmistolaisina itseään pitävät kansalaiset häpeävät itseää1383819Sosialismia Tampereella: Virallinen ilmiantolinja avautuu kaupungissa
Nyt siis mennään mansessa ihan justiinsa samaan malliin kuin entisessä Neuvostoliitossa, jossa saattoi ilmiantaa naapuri3362954Tätä et nähnyt tv:ssä: Frederik paljastaa - Totuus "haisevasta jäynästä" pehtoorille Farmilla
Frederik veti ns. herneen nenään ja päätti kostaa pehtoorille. Mitäs mieltä olet Frederikin "aamutoimista"? Lue jutt81865Ellen Jokikunnas paljastaa kyynelehtien Ralph-pojasta: "Apua..."
Ellen Jokikunnaksen ja hänen puolisonsa Jari Raskin perheestä ja taloprojektista Italiassa kertova Unelmia Italiassa -sa51598Oho! Vappu Pimiä teki "röyhkeän" teon - Onko sopivaa paljastaa tämä MasterChef-sarjasta?
Vappu Pimiä on astunut MasterChef Suomi -keittiöön ja liittynyt ohjelman legendaariseen tuomaristoon Helena Puolakan ja41079- 71934
Kaste tulisi tehdä apostolisella tavalla Ap. t. 2:38 mukaan
Apostolit eivät kastaneet kolminaisuuden nimellä vaan Jeesuksen alkuperäisen käskyn mukaisesti: Ap. t. 2:38 Niin Pietar38864- 44774
- 65731
Kuhmossa rallit alkoi ennen aikojaan
Paettiin polliisia törkeästi? Se tuo rallikiima on näemmä saavuttanu paikalliset tommi mäkiset kiljupäissään auton rat22708