Uimarannan pukukopissa

Eka stoori

Oli alkukesän ensimmäisiä lämpöisiä päiviä ja ajattelin, että lähdenpä aurinkoa ottamaan läheiselle pienelle ja syrjäiselle rannalle.

Aurinko lämmitteli kivasti ja itselläni oli mukavan kepeä olo ja edelleen kevättä rinnassa.

Saavuin rannalle ja ajattelin, että pukeudun pukukopissa siveyssyistä, sillä en halunnut tulla yllätetyksi.

Menin laudasta rakennuttuun koppiin sisälle ja aloin riisua vaatteita pois. Pukukoppi oli kaikinpuolin siisti. Kyrpääni jomotti, sillä olin viimeksi saanut pillua monta kuukautta sitten. Niinpä vilkaisin ulos ja ajattelin, että nyt on pakko tyhjentää kassit tai saisin sellaisen seisokin rannalla, jos joku nainen sinne sattuisi.

Otin suonikkaan ja ison kyrpäni esiin ja rupesin vetelemään hiljakseen käteeni. Muistelin viime panojani ja kuinka ihanalta pillunpuristus kyrvän varressa tuntuisikaan. Yhtäkkiä kuulin kuiskauksen seinän takaa: "Mulle kans!" Säikähdin äärettömästi, sillä eihän täällä pitänyt olla ketään.

Kävelin varovasti ohuelle väliseinälle, joka erotti miesten ja naisten puolet toisistaan. Seinän takaa kuului: "Sulla on ihana elin, anna mullekin." Yritin peitellä häpeissäni seisokkiani kävellessäni hämmentyneenä seinän luokse.

Seinässä oli pieni oksanreikä, joka oli joskus paikattu, mutta näemmä paikkaus oli epäonnistunut, koska reiästä näki selvästi puolelta toiselle. Siitä oli selvästikin kurkittu puolin ja toisin, sillä miesten puolella oli selkeitä kulumisen jälkiä.

Läheltä katsottuna huomasin, että seinää oli paikattu levyllä vähän suuremmaltakin alueelta; juuri sopivasti kyrpäni korkeudelta ja sen ylä- ja alapuolelta. "Kuka siellä?" kysyin. Vastausta ei kuulunut. "Kuka siellä?" toistin. Samantien naisten puolelta seinään naulattua levyä ruvettiin vääntämään irti ilmeisesti jostain löytyneellä metallinkappaleella.

Levy putosi maahan ja en kerennyt edes siitä kurkkaamaan, kun kuulin: "Työnnä ihana kyrpäsi aukosta tänne. Annan sille kunnon käsittelyn." Olin ihmeissäni, kuka ihme siellä tuollaisia huutelee. Kurkkasin reiästä. Reiän takana oli vain ihanasti ajateltu tiukannäköinen pillu ja käsi, joka hieroi klitorista. Uskomaton näky. Pillu oli aivan märkä ja sormet tekivät mahtavan näköistä työtä klitan ja sisempien huulten kanssa. "Pakko tuota on saada" ajattelin ja samassa seinän takaa kuului huuto: "Kyrpä tänne, senkin runkkari! Tarvitsen munaa ja sinä pillua!" "Voisiko paremmin sattuakaan" ajattelin. Sen kummemmin ajattelematta työnsin munani heti tuosta reiästä läpi. Pillua teki mieli äärettömästi ja salaperäisyys kiehtoi.

Asetuin reiälle ja samantien tapahtui jotain uskomatonta. Kyrpäni otettiin jumalaiseen suuhoitoon. Terskaani imettiin, näykittiin ja tunsin, kuinka kuuma kieli liikkui kyrpäni varrella edestakaisin. Rupesin työntelemään vartaloani reikään hitaasti edestakaisin ja tunsin, kuinka huulet puristuivat terskan ympärille ja taakse, josta kyrpäni on kaikkein herkimmillään.

"Odota" kuului seinän toiselta puolelta. Kyrpäni oli jo räjähtämäisillään, kun se joutui uuteen ihanaan käsittelyyn. Nyt siihen hierottiin kosteusvoidetta, jota seinän takana oleva nainen oli ilmeisesti ottanut auringonoton jälkeiseksi voiteeksi mukaan. Kaksi kättä hieroa kovaa varttani ja välillä kämmenet puristelivat pallejani. Hetken päästä minuun tarttui vain yksi käsi ja tunsin, kuinka kyrpääni soviteltiin pyllyreikään. "Hei.." kerkesin vain sanomaan ja samassa olin naisen sulkijalihaksen pumpattavana. Naisen pyllyreikä oli suloinen ja sen alla näkyi hieman rantakuntoon laitettua pimpsakarvoitusta.

Ajattelin, että nyt on vuoroni ja työnsin kaksi sormea pimpsaan. Kiimakolo oli uskomattoman märkä jo valmiiksi; nainen oli kostunut katsellessaan minun runkkaamistani. Työnsin peukalon pilluun ja etusormella havittelin klittaa. Työntelin ja nainen työnsi ihanaa persettään minun kyrpääni vasten.

Pumppaaminen tuntui mahtavalta. Naisen reikä oli kuin tehty kyrvälleni. Se hyväili sitä otteellaan. En kestäisi enää kauan ja huusin: "Multa tulee!" "Niin multakin" kuului seinän takaa! Naisen pillu rupesin supistelemaan sormieni ympärillä ja kyrpäni tärisi hänen herkkureiässään. Tunsin, kuinka sperma lensi pitkälle naisen reikään. Nainen huusi ja voihki: "Heitä runkkari spermat muhun!"

Sitten aivan yhtäkkiä nainen vetäytyi. Näin vilauksen, kuinka hänen aukkonsa valui ja kiilteli lastistani. "Kiihottavaa ja tekipä todella hyvää" ajattelin. Samantien aukkoon ilmeistyi tuo levy, joka oli sitä hetki sitten peittänyt. Kyrvässäni oli muistona omaa spermaani ja sormeni tuoksuivat naisen pillulta. Yritin hakea jostain housuja jalkaan ja kiirehtiä kopista, jotta näkisin, kuka tämän hoidon minulle antoi. Kun pääsin oviaukolle, missään ei ollut ketään.

Kyrpäni ja minä kiitämme edelleen tänä päivänikin tuota ihanaa naista ja hänen kiimaista persettään. Pillua en saanut, mutta pikapersettä kylläkin.

2

23608

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Eka stoori

      Saa kommentoida.

    • great greippi

      hiano stoori! Enpä keksinyt muuta sanottavaa :D

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ei se mene ohi ajan kanssa

      Näin se vaan on.
      Ikävä
      129
      2138
    2. Ajattelen sinua nyt

      Ajattelen sinua hyvin todennäköisesti myös huomenna. Sitten voi mennä viikko, että ajattelen sinua vain iltaisin ja aamu
      Ikävä
      23
      1573
    3. Olen huolissani

      Että joku päivä ihastut/rakastut siskooni. Ja itseasiassa haluaisin, ettei hän olisi mitenkään sinun tyyppiäsi ja pitäis
      Ikävä
      70
      1201
    4. Vaistoan ettei sulla kaikki hyvin

      Odotatko että se loppuu kokonaan ja avaat vasta linjan. Niin monen asian pitäisi muuttua että menisi loppu elämä kivasti
      Ikävä
      10
      1167
    5. Yritys Kannus

      Mää vaan ihmettelen, julkijuopottelua. Eikö tosiaan oo parempaa hommaa, koittas saada oikeasti jotain aikaiseksi. Hävett
      Kannus
      12
      1117
    6. Oletko täällä mies?

      Mitä mietit? ❤️ varmistan vielä, että onhan kaikki ok meidän välillä?
      Ikävä
      88
      982
    7. Eikö ole jo ihan sama luovuttaa

      Meidän suhde ei ikinä toimisi.
      Ikävä
      82
      852
    8. Mies kadonnut

      Kukas siellä kolarissa on kadonnut
      Kolari
      17
      847
    9. Kuin sonnilauma

      Taas on Virkatiellä kova meteli keskellä päivää. Ei siinä kyllä toisia asukkaita yhtään ajatella. Tullaan yhden asuntoon
      Kuhmo
      16
      751
    10. Syrjintäskandaali Lieksan kaupungin johdossa

      Ylen valpas toimittaja kirjoittaa: Lieksan kaupunki kieltäytyi hyväksymästä Vihreiden venäläistaustaista ehdokasta Lieks
      Lieksa
      107
      691
    Aihe