626

ostin äskettäin käytetyn -95 mallin...
aj.160000 --mietin ja kuulostelen kun 4 tai 5 vaihteella kun vedättää...niin ääni voimistuu,niinkuin kuuluisi vaihdelaatikosta,
ja liekkö sit normaalia?
normaaliajossa ei tuntemuksia myöskään näillä vaihteilla...
1199
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Että millanen ääni kasvaako/muuttuuko nopeuden mukaan? Entä jos ajat mutkaan niin loppuuko/koveneeko/pysyykö samana jne.. Entä muuttuuko ääni 4->5 vaihdettaessa?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


vesku kirjoitti:

ostin äskettäin käytetyn -95 mallin...
aj.160000 --mietin ja kuulostelen kun 4 tai 5 vaihteella kun vedättää...niin ääni voimistuu,niinkuin kuuluisi vaihdelaatikosta,
ja liekkö sit normaalia?
normaaliajossa ei tuntemuksia myöskään näillä vaihteilla...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu