Oon syönyt vasta 6 pilleriä Diane Novaa. Mut tuntuu, ettei se auta yhtään. Ainakaan vielä.
Onko normaalia kuitenkin, et leukaan tulee punaisia finnejä? Onko kyseessä pahenemisvaihe vai jotain muuta? Merkki parantumisesta? Alan olla aika epätoivoinen... ei jaksais enää.
Onko normaalia kuitenkin, et leukaan tulee punaisia finnejä? Onko kyseessä pahenemisvaihe vai jotain muuta? Merkki parantumisesta? Alan olla aika epätoivoinen... ei jaksais enää.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Siis 6 pilleriä? Älä nyt naurata!
Itse söin 5 kuukautta, ennen kuin Minkäänlaista paranemista alkoi.
Ja sitten ihoni olikin nopeasti lähes täydellinen. Mutta siis ensimmäiset 4 ja puoli kuukautta finnejä pukkasi tasaiseen tahtiin.
Lopetin kuitenkin pillerit, niistä tuli ikäviä sivuvaikutuksia, kuten päänsärkyjä. Ja nyt on paljon parempi olo, iho ainakin toistaiseksi pysynyt ok.
ootko edes lukenut niitä ohjeita? niissä lukee että paraneminen tapahtuu n. 3-4 LAATAN aikana /jälkeen. Joillakin vielä myöhemmin. Itse nyt syönyt 3 laattaa ja nyt voin sanoa olevani tyytyväinen naamaani, vaikka on edelleen muutamia pikku näppyjä/punaisia arpeja jäljellä, mut muuten ihan ok, ei mikään akne iho enää..
mitääh, 6 pvää?
siinä yleensä kestää kuuukauksia, lääkäri sanoi mulle aikoinaan että ainakin kolmisen kuukautta. mulla kesti vuoden!
en käytä enää niitä, sivuvaikutukset oli pahoja