vaseliini liukastusvoiteena?

homotiainen_

Pitääkö sen vaseliinin olla sellasta yleisrasvaa keltaisessa purkissa vai minkälaisessa...? Mistä saa??

9

1817

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • tietty

      Juu, vaseliinia käytetään ihan liukastusvoiteena akseleissa ja laakereissa ja sen semmoissa, joten siitä vaan ihan.

      • nii ja

        jos oikein haluat brassailla ni osta rasvaprässi sitä hommaa varten ni ei tartte käsiä sotkea


    • ......

      Linnut näköjään käy yhä röyhkeemmiksi. Kirjoitit ton viestin varmaan jostain Lontoosta.

      • Homotiainen_

        miten niin lontoosta? Käskettiin joskus aiemmin keskusteluissa käyttää liukastusvoidetta ettei tyttöön satu niin paljoo, ja etä jotai vaseliinii vois kans käyttää?


      • Tuulia
        Homotiainen_ kirjoitti:

        miten niin lontoosta? Käskettiin joskus aiemmin keskusteluissa käyttää liukastusvoidetta ettei tyttöön satu niin paljoo, ja etä jotai vaseliinii vois kans käyttää?

        Pitäisköhän sun antaa niiden tyttöjen vielä olla?

        Liukkaria myydään ihan tavallisissa koupoissa. Älä käytä vaselinia, kondomi haurastuu siitä nopeasti ja menee rikki.


      • >=D
        Homotiainen_ kirjoitti:

        miten niin lontoosta? Käskettiin joskus aiemmin keskusteluissa käyttää liukastusvoidetta ettei tyttöön satu niin paljoo, ja etä jotai vaseliinii vois kans käyttää?

        häh...? mistä olet saanut päähäsi, että joku tyttö haluaisi akselirasvaa sun mini-peeniksen lisäksi perseeseensä?


    • Tare

      eeh toi vaseliini on käytetty autoissa joten en suosittele

    • apteekista

      Voi itku, mitä amatöörejä. Ei se pilluvaseliini ole samaa kun autorasva. Sitä puhdasta saa apoteekista, mutta ei sitten kortsun kaa. Sitä se ei kestä. Käy vaikka Sittarista ostamassa kunnon liukastusvoidetta, sitä löytyy sieltä naisten sidehyllyn reunasta muistakseni. Ja miks muuten nuori kaipaa liukkaria yleensäkin, eiks omat mehut riitä? Sillon ei kyllä kaveri tiedä, mitä esileikit on jos tyttö valittaa kuivaa pillua. Vähän psykologiaa kehiin, niin molemmilal on parempi olo.

      • pera

        mä luulen, että homotiaisella taitaa ihan muut värkit olla mielessä ku pillu


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Virkamiehille tarvitaan tuntuvat palkankorotukset

      Naistenpäivänä on syytä muistuttaa, että virkamiehen euro on vain 80 senttiä. Palkat tulee saattaa samalle tasolle yksi
      Maailman menoa
      61
      4729
    2. Riikka Purran kaudella nousi bensan hinta yli 2 euron

      Muistatteko kuinka edellisen vasemmistohallituksen aikana, ns. Marinin aikakaudella, bensiiniä sai 1,3 euron litrahinnal
      Maailman menoa
      97
      4431
    3. Jäikö meidän välit

      Mielestäsi Kesken?
      Ikävä
      76
      3908
    4. Olisipa saanut sinuun

      Tutustua paremmin. Harmi että aloin lopulta jännittämään kun näytit tunteesi niin voimakkaasti ja lähestyit niin voimaak
      Ikävä
      96
      3817
    5. Mitäs nyt sijoittajat?

      Pörssit laskevat maailmalla Iranin sodan takia ja muutenkin ovat olleet Trumpin vallan alla epävarmat. Ainoa, mikä on no
      Maailman menoa
      119
      2855
    6. Miks tän meidän

      Rakkauden on pitänyt olla näin vaikeaa?
      Ikävä
      35
      2628
    7. Elän vastoin

      Kaikkia arvoja kun en pysy sinusta erossa.
      Ikävä
      37
      2532
    8. muista olla

      VAROVAINEN! m
      Ikävä
      24
      2509
    9. Onneksi on edes yksi kuva

      Susta mitä voin välillä ihastella ja kaipailla sua😔
      Ikävä
      38
      2499
    10. Olisitpa se hellä

      Ja herkkä minkä kuvan sain sinusta irl. Haluaisin että elämässäni olisi sellainen joka arvostaa minua juuri sellaisena k
      Ikävä
      23
      2374
    Aihe