Miten minä kestän?

Ukko suuttui, kun Manninen ei voittanut.
Nimittelee minua Euron Misuksi. Mitähän
tapahtuu, jos mäkikisa vielä epäonnistuu.
Onko muilla murjottavia ukkoja?
4414
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

jos sun liittos on jostai v:n mannisesta kiinni? Voit kertoo "ukolles" että mannisen hermot ei kestänyt isoja kisoja - ja onhan mannisella jo maailman cup hihassa. Mää en ainakaan kauan kattois semmosta miestä joka mannisen onnistumisen/epäonnistumisen takia alkais mua haukkuun !!

Äänestä

Ei kai se sinun vikas ole! Anna mennä toisesta korvasta sisään ja toisesta ulos. Ei Olympilaisten pitäs perhe-elämää pilata, haloo!

Äänestä

Että ite oot alle 0,10 euronen.

Äänestä

Minä meinasin murjottaa ku olin nii varma että se voittaa...:)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Euron Misu kirjoitti:

Ukko suuttui, kun Manninen ei voittanut.
Nimittelee minua Euron Misuksi. Mitähän
tapahtuu, jos mäkikisa vielä epäonnistuu.
Onko muilla murjottavia ukkoja?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu