En halua ripustautua, NallePuh

enkä vaivata sua ;)

Käsitän, ettei meistä voi tulla mitään.
Intohimoissani aloin päiväunelmoida edes hetkien kohtaamisista kanssasi, mutta en halua olla vaivaksi tai riesaksi (rieskaksi..).Olisit niin ihana pehmonalle, kuin leluosastolta.Sellainen joka nappia painamalla (yleensä ne on navan seudulla)murisee. Sheivasin brasilialaiset vain sua varten.Onhan täs teoreettinen mahis vielä törmätä, mut sit se on siinä..Sit mä unohdan sut lopullisesti, jatkan jo nyt matkaa..Mutta halusin että tietäisit, miten vaikuttunut olen/-in sun powasta, seksikkyydestäsi ja lämmöstäsi.Siihen olisi ollut mukava painautua.

S-Shop kuuma kohtaaminen tiistaina, illalla?Vikat kohtaamiset ja hyvästit.

3

852

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • --päiväuni--

      Nalle Puhille?

      Sen kävi huonosti.
      Joku ymmärtämätön keskenkasvuinen heitteli sitä seinästä seinään,täytteet levis lattialle ja se itki suuria kuivia kyyneleitä tuskissaan.
      Ja kun Nalle Puh halusi vain olla ihminen ihmisen kainalossa,mutta eihän Nalle Puh voi olla ihminen.Sehän on vain leluosaston lelu ja leluna sitä myös kohdeltiin.
      Ehkä jonakin päivänä tulee joku joka ottaa ison neulan ja lankaa,korjaa Nalle Puhin uuteen uskoon.Koskaan se ei tule enää ennalleen,mutta on tyhjää parempi ja todennäköisesti vielä lämpöinenkin(jos ne kaikki täytteet löytyy),mutta seksikkyys varmaan häviää,sekun tulee sieltä sisältä.
      Anyway,tässä lopuksi aforismi:
      Neuvon annan sinulle,
      se paina korvan taa,
      rakkauden tulella ei leikitellä saa.
      (ei edes Nalle Puhin)

      Terveisin Nalle Puh in your dreams

    • Nasu

      ... ja missähän kaupungissa?

      • Meucci

        Oletkos sinä Nasu nainen? Alkaako nimikirjaimet J ja S?


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomalainen tutkimus paljasti oudon asian vasemmistolaisista - he häpeävät itseään

      Kyllä, asia on faktaa. Suomalainen tutkimus osoittaa, että vasemmistolaisina itseään pitävät kansalaiset häpeävät itseää
      Maailman menoa
      138
      3799
    2. Sosialismia Tampereella: Virallinen ilmiantolinja avautuu kaupungissa

      Nyt siis mennään mansessa ihan justiinsa samaan malliin kuin entisessä Neuvostoliitossa, jossa saattoi ilmiantaa naapuri
      Maailman menoa
      336
      2944
    3. Tätä et nähnyt tv:ssä: Frederik paljastaa - Totuus "haisevasta jäynästä" pehtoorille Farmilla

      Frederik veti ns. herneen nenään ja päätti kostaa pehtoorille. Mitäs mieltä olet Frederikin "aamutoimista"? Lue jutt
      Tv-sarjat
      8
      1845
    4. Ellen Jokikunnas paljastaa kyynelehtien Ralph-pojasta: "Apua..."

      Ellen Jokikunnaksen ja hänen puolisonsa Jari Raskin perheestä ja taloprojektista Italiassa kertova Unelmia Italiassa -sa
      Suomalaiset julkkikset
      5
      1588
    5. Oho! Vappu Pimiä teki "röyhkeän" teon - Onko sopivaa paljastaa tämä MasterChef-sarjasta?

      Vappu Pimiä on astunut MasterChef Suomi -keittiöön ja liittynyt ohjelman legendaariseen tuomaristoon Helena Puolakan ja
      Tv-sarjat
      4
      1069
    6. Mun kaikkialta häviäminen

      Ei liity sinuun. Muista se. ❤️ Mua kiusataan enkä mä enää jaksa.
      Ikävä
      71
      914
    7. Kaste tulisi tehdä apostolisella tavalla Ap. t. 2:38 mukaan

      Apostolit eivät kastaneet kolminaisuuden nimellä vaan Jeesuksen alkuperäisen käskyn mukaisesti: Ap. t. 2:38 Niin Pietar
      Kaste
      38
      854
    8. Onko teillä

      minkä tyyppisiä seksifantasioita kaivattunne kanssa?
      Ikävä
      44
      754
    9. Kuhmossa rallit alkoi ennen aikojaan

      Paettiin polliisia törkeästi? Se tuo rallikiima on näemmä saavuttanu paikalliset tommi mäkiset kiljupäissään auton rat
      Kuhmo
      22
      698
    10. Inhottaa ajatus siitä

      Miten monia olet pannut.
      Ikävä
      56
      697
    Aihe