1. perunakohta, oliko perunat liian vanhoja vai myrkyllisiä?
2. rypsijuttu: oliko rypsi myrkyllistä?
3.mitä nainen teki ennen kuin aloitti koirankoulutuksen?
4.mikä se hybridijuttu oli, joku risteyskohta!?
A-enkun kinkyt kohdat
noob boob
3
1285
Vastaukset
- Stanley
1. myrkyllisiä
2. haitallista terveydelle tjtn.
3. NIIMPÄ!!
4. ei muistu - ohi on! onneksi
3. Voi kun en millään muista niitä vaihtoehtoja... Se tehtävä oli jotenkin hassu. Taisin valita vastaukseni sulkemalla kaksi epätodennäköisintä pois. Ainakaan se ei ollut c-kohta, sen muistan.
4. Hybridit on jalostettuja kasvilajikkeita, jotka on lisääntymiskyvyttömiä. Mä vastasin neloseen b mutta ehkä meni pieleen. - Luulin hallitsevani englannin.
Perunat taisi olla myrkyllisiä.
Mulla ei ole koskaan mennyt näin huonosti mikään kuuntelu!!! :'( Pitää sitten panostaa kirjalliseen vaan kauheesti. Huoh.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Virkamiehille tarvitaan tuntuvat palkankorotukset
Naistenpäivänä on syytä muistuttaa, että virkamiehen euro on vain 80 senttiä. Palkat tulee saattaa samalle tasolle yksi423990Riikka Purran kaudella nousi bensan hinta yli 2 euron
Muistatteko kuinka edellisen vasemmistohallituksen aikana, ns. Marinin aikakaudella, bensiiniä sai 1,3 euron litrahinnal443616- 703188
Olisipa saanut sinuun
Tutustua paremmin. Harmi että aloin lopulta jännittämään kun näytit tunteesi niin voimakkaasti ja lähestyit niin voimaak933057Mitäs nyt sijoittajat?
Pörssit laskevat maailmalla Iranin sodan takia ja muutenkin ovat olleet Trumpin vallan alla epävarmat. Ainoa, mikä on no882046- 352008
- 241869
- 311821
- 341810
Olisitpa se hellä
Ja herkkä minkä kuvan sain sinusta irl. Haluaisin että elämässäni olisi sellainen joka arvostaa minua juuri sellaisena k231754