Piaggio nrg pure jet 06

Onko tää muuttunu yhtään jos vertaa 05 ja 06 mallia? Ja ois kiva jos kertoisitte mielipiteitä kyseisestä skootterista.
1427
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Muuten kattelin kyseisen skootterin käyttöohjetta ja siel oli sen tehoks pistetty 3,3kw(=4,42hp) ja sit taas siinä ku ottaaa vaan purejetin sielt valikosta ni siin ilmotetaan tehoks 6,1hv eli kumpi pitää paikkaansa..? Ja sit viel et onko tehot pysyny samoina jos vrt. 05 ja 06 malleja

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pelkuri kirjoitti:

Onko tää muuttunu yhtään jos vertaa 05 ja 06 mallia? Ja ois kiva jos kertoisitte mielipiteitä kyseisestä skootterista.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu