Hyvä, että ladoja on olemassa. Ei tarvi köyhien kävellä.
Onneksi
Igor
3253
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Älä muuta sano. Tässä juuri Ladaa olen etsimässä, halvalla tietenkin, katsohan ostetaan autoja puoli.
Niin, ihmetyttää, että kun sinä nyt ilmeisesti olet rikas kun tuohon sävyyn kirjoittelet, niin kuitenkin jaksat pitää huolta köyhien asioista ? Elä sinä vaan siellä rikkaiden kanssa hauskaa pitäen, äläkä vaivaa päätäsi muiden asioilla. Pitäis jonkun kyllä kouluttaa tollasia pellejä, ei oo massia mutta minkäs teet, ei oo sun asias vitun molo. Niin että ihan vinkiksi, ei kannata kaupungilla kenellekkään tosta köyhyydestä pahemmin ilmoitella ;)
Jeps, tuskimpa tällä kaverilla on autoa lainkaan :) ja en minäkään mikään rikas ole, mutten köyhäkään, ja silti ajan ladalla. ihan muista syistä sen olen valinnut.
Kyllä se sopii sekä herralle,että työmiehelle.Paras kärry mitä on tehty.Ajo-ominaisuudet ihan kohtalaiset.Sosiaalihuollon elämmät vähemmistöt ja teinipojat ajelkoot mersuilla