silent hill 4 the room

terve! alkupäätä peliä kohta missä ollaan pyöreässä tornissa ja pitäisi päästä keittiön oven toiselle puolelle, mutta on "liian pimeää nähdä oven numerot"miten täytyy pelata,tyhmäkö olen kun en ratkaisua tajua,kiitos!!
3183
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Sun tarttee sytyttää valot sinne paikkaan. Se tapahtuu silleen,että sun pitää pyörittää niitä sellejä niin,että syttyy valot sinne alas ja vankila kerroksiin. Sinä varmaanki tiedät mistä niitä sellejä voi siirrellä?..=)

Mulla menee aina ihan tuhon kauan aikaa sen tehtävän ratkasuun,kun en muista miten ne sellit piti saada kohdilleen. Tämä tehtävä vaatii hermoja..

Joku viisaampi vois antaa parempia neuvoja vielä..

Äänestä
  • kiitos,joo lisää vinkkejä kyseiseen kohtaan,kiitos!

    Äänestä

  • maaaaakoo kirjoitti:

    kiitos,joo lisää vinkkejä kyseiseen kohtaan,kiitos!

    mäkään en päässyt sitä kohtaa läpi... kiitti vinkistä

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


maaaaakooo kirjoitti:

terve! alkupäätä peliä kohta missä ollaan pyöreässä tornissa ja pitäisi päästä keittiön oven toiselle puolelle, mutta on "liian pimeää nähdä oven numerot"miten täytyy pelata,tyhmäkö olen kun en ratkaisua tajua,kiitos!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu