Mikä lahjaksi???

En tiedä onko tämä kysymys nyt
oikeassa paikassa (aiheessa!!)
Mutta mitä ostaisin FAIJALLE 50V.
LAHJAKSI?? Lauantaina se pitisi olla
jo hankittu..PRKL!!! Kello..kaulaketju..
vaatteita..ei tarvitse, niitä löytyy
jo kylliksi!!! Helppiä pliis..kiire tulee..
en keksi millään!!!
6218
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Mitä faijasi harrastaa? Mikä sitä saattaisi kiinnostaa? Jos sillä on yhtään huumorintajua, niin jotain kivaa, leikkisääkin, ja käytännössä tarpeetontakin voisi hankkia. Oma faijani täyttää tuon 50 muutaman vuoden päästä, ja lahjaidea on ollut selkeä jo monta vuotta. (Golfiin liittyen, luonnollisesti.)

Äänestä

OSTA LAAVALAMPPU niihin ei koskaan kyllästy ja ne on hauskoja ja hyvä lahja idea:)))

Äänestä

tee näin... jos sulla on poikaystävä niin aikokaa hankkia sen kanssa vauva ja ilmoittakaa se faijas synttäreillä että aijotte hankkia... se varmaan ois jokaisen isän lemppari lahja... ihana ja käytännöllinen... hih hih

Äänestä

Osta vaikka partakone. Tai hyvä levy, video tai kirja...

Äänestä

osta suklaata tai vaikka sellanen solmioneula tai vaikka joku toooosi hyvä kirja (tutki faijas kirjavarasto ja kato millassii kirjoi siellä on)
tai sit vaan jotain kraasaa .........

Äänestä

Tuntuu vähän kurjalta kun en osaa oikein auttaa Sinuu..! Lahja,jonka isäsi saa pitäisi olla jotain..hmm..mistä Hän saattaisi pitää tai mitä Hän tarvitsisi(yllätys sinänsä). Toisaalta, jos lahja olisi itse tehty, ei sillä olisi niin väliä, tarvitsisiko Hän sitä vai ei. Ilmeisesti ett nyt kerkeä tekemään mitään suurta, mutt itte tehty kortti ilahduttaisi varmasti isääsi:)
En osaa paremmin auttaa..:( Pitäisi tuntea isäsi paremmin, jotta osaisin auttaa!
Mutt toivottavasti oot jo keksinyt jotain isällesi, tai jos ett vielä ole niin toivottavasti huomiseksi oot:) Viettäkää hauskaa huomenna,50 vuotta on kumminkin hieno ikä.
Hyvät jatkot Sinulle:)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Milla-80 kirjoitti:

En tiedä onko tämä kysymys nyt
oikeassa paikassa (aiheessa!!)
Mutta mitä ostaisin FAIJALLE 50V.
LAHJAKSI?? Lauantaina se pitisi olla
jo hankittu..PRKL!!! Kello..kaulaketju..
vaatteita..ei tarvitse, niitä löytyy
jo kylliksi!!! Helppiä pliis..kiire tulee..
en keksi millään!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu